MP Experience: Meeting plannerzy poznają ofertę eventową Warmii i Mazur!

Portal MeetingPlanner.pl przygotowuje study tour dla organizatorów eventów, wyjazdów firmowych, konferencji reprezentujących korporacje i agencje eventowe.

Celem wyjazdu, zaplanowanego na 25-26 marca 2011 br., będzie spotkanie z usługodawcami Warmii i Mazur, poznanie zaplecza konferencyjno-eventowego regionu, a także przetestowanie najnowszych możliwości w dziedzinie oferty outdoorowej.

Study tour uatrakcyjni bogaty program nastawiony nie tylko na zainteresowanie uczestników, ale przede wszystkim na ich aktywne zaangażowanie.

MP Experience jest wyjazdem, w którym warto uczestniczyć. Bezpośrednie spotkania to sprawdzony sposób na nawiązywanie efektywnych kontaktów biznesowych. To także okazja to poznania wzajemnych potrzeb, oczekiwań, ale również wynegocjowania atrakcyjnej oferty. Udział w tym przedsięwzięciu daje wiele możliwości nawiązania nowych relacji, integracji i odpoczynku.

Podczas wieczornej części, uczestnicy wezmą udział w imprezie pod hasłem „4 Strony Świata” będącej okazją do zabawy w rytmach muzyki hawajskiej, zapomnienia w Las Vegas, a także poznania klimatu Dzikiego Zachodu oraz… starożytnego Egiptu.

Drugiego dnia pobytu zostanie zaprezentowana najnowsza oferta możliwości outdoorowych pod hasłem „Outdoor Experience”: pokazy jazdy poduszkowcem, segway’e, quady itp. To niepowtarzalna okazja do przetestowania na własnej skórze profesjonalnego sprzętu, a także do sprawdzenia swoich możliwości we wzajemnej rywalizacji.

Wyjazd jest całkowicie bezpłatny. Organizatorzy gwarantują transport, zakwaterowanie, udział w spotkaniach i przewidzianych atrakcjach.

Wśród partnerów study tour portalu MeetingPlanner.pl znalazły się: sieć Condo Hotels, Bartbo, Stowarzyszenie Branży Eventowej. Gospodarzem wydarzenia będzie Hotel Willa Port **** Conference Resort & SPA w Ostródzie.

Region Warmińsko-Mazurski, ze względu na swoje walory przyrodnicze, a także atrakcyjne usytuowanie jest szczególnie wart uwagi pod względem eventowym. Portal MeetingPlanner.pl organizując MP Experience rozpoczyna tym samym cykl wyjazdów studyjnych dla meeting plannerów (organizatorów wydarzeń) w różne regiony Polski, które będą miały na celu przybliżenie możliwości eventowych różnych miejsc a także poznanie oferty podczas spotkań face to face.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz