MP Experience: Meeting plannerzy poznają ofertę eventową Warmii i Mazur!

Portal MeetingPlanner.pl przygotowuje study tour dla organizatorów eventów, wyjazdów firmowych, konferencji reprezentujących korporacje i agencje eventowe.

Celem wyjazdu, zaplanowanego na 25-26 marca 2011 br., będzie spotkanie z usługodawcami Warmii i Mazur, poznanie zaplecza konferencyjno-eventowego regionu, a także przetestowanie najnowszych możliwości w dziedzinie oferty outdoorowej.

Study tour uatrakcyjni bogaty program nastawiony nie tylko na zainteresowanie uczestników, ale przede wszystkim na ich aktywne zaangażowanie.

MP Experience jest wyjazdem, w którym warto uczestniczyć. Bezpośrednie spotkania to sprawdzony sposób na nawiązywanie efektywnych kontaktów biznesowych. To także okazja to poznania wzajemnych potrzeb, oczekiwań, ale również wynegocjowania atrakcyjnej oferty. Udział w tym przedsięwzięciu daje wiele możliwości nawiązania nowych relacji, integracji i odpoczynku.

Podczas wieczornej części, uczestnicy wezmą udział w imprezie pod hasłem „4 Strony Świata” będącej okazją do zabawy w rytmach muzyki hawajskiej, zapomnienia w Las Vegas, a także poznania klimatu Dzikiego Zachodu oraz… starożytnego Egiptu.

Drugiego dnia pobytu zostanie zaprezentowana najnowsza oferta możliwości outdoorowych pod hasłem „Outdoor Experience”: pokazy jazdy poduszkowcem, segway’e, quady itp. To niepowtarzalna okazja do przetestowania na własnej skórze profesjonalnego sprzętu, a także do sprawdzenia swoich możliwości we wzajemnej rywalizacji.

Wyjazd jest całkowicie bezpłatny. Organizatorzy gwarantują transport, zakwaterowanie, udział w spotkaniach i przewidzianych atrakcjach.

Wśród partnerów study tour portalu MeetingPlanner.pl znalazły się: sieć Condo Hotels, Bartbo, Stowarzyszenie Branży Eventowej. Gospodarzem wydarzenia będzie Hotel Willa Port **** Conference Resort & SPA w Ostródzie.

Region Warmińsko-Mazurski, ze względu na swoje walory przyrodnicze, a także atrakcyjne usytuowanie jest szczególnie wart uwagi pod względem eventowym. Portal MeetingPlanner.pl organizując MP Experience rozpoczyna tym samym cykl wyjazdów studyjnych dla meeting plannerów (organizatorów wydarzeń) w różne regiony Polski, które będą miały na celu przybliżenie możliwości eventowych różnych miejsc a także poznanie oferty podczas spotkań face to face.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum