MT Polska gospodarzem targów Beauty Forum & Spa

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska będzie gospodarzem nowej jesiennej imprezy dla branży kosmetycznej, targów Beauty Forum & Spa. Już we wrześniu profesjonaliści z branży kosmetyki klasycznej i paznokciowej oraz specjaliści z sektora Spa & Wellness będą mogli zapoznać się z najciekawszymi propozycjami produktów i usług dostępnych na rynku w jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce. Wystawom targowym będą też towarzyszyć liczne szkolenia branżowe, konkursy i pokazy. Beauty Forum & Spa odbędą się w dniach 18-19 września br. w MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Organizatorem targów jest wydawnictwo Health and Beauty Media.
- Beaty Forum & Spa to wydarzenie dla profesjonalistów z branży kosmetycznej na dużą skalę. Targi wywodzą się z jesiennej imprezy NailPro Show, która związana była z biznesem paznokciowym. W wyniku dynamicznego rozwoju branży kosmetycznej organizatorzy rozszerzyli ofertę wydarzenia o kolejne tematy z zakresu kosmetologii oraz Spa i Wellness. Tym bardziej cieszy fakt, że tak rozbudowana impreza w nowej formule będzie odbywała się właśnie w MT Polska. W tym roku mieliśmy już przyjemność gościć w naszym centrum przedstawicieli branży kosmetycznej podczas marcowego Beauty Forum, organizowanego przez Health and Beauty Media. Decyzja, by po raz kolejny zorganizować targi w naszej hali, potwierdza wysoką jakość naszych usług oraz szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych MT Polska - komentuje Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Na targach Beauty Forum & Spa wystawcy będą prezentować swoje oferty w trzech sektorach tematycznych. Sektor Kosmetyka poświęcony będzie propozycjom związanym z szeroko pojętą kosmetyką profesjonalną. Z kolei osoby zainteresowane kwestiami fitness, opalania i Spa będą mogły zapoznać się z ofertą produktów i usług bezpośrednio u wystawców w sektorze Wellness i Spa. W części Strefa Relaksu firmy będą prezentowały rozmaite techniki masażu oraz szereg zabiegów wellness i spa. Na targach nie zabraknie również ciekawych propozycji dla przedstawicieli biznesu paznokciowego. Tej tematyce poświęcony zostanie sektor Stopy i Paznokcie, w którym przedstawione zostaną m. in. innowacyjne produkty pielęgnacyjne.

Bogatej ofercie wystawców na targach Beauty Forum & Spa towarzyszyć będą liczne szkolenia i wykłady. Zaplanowany jest I Kongres Wellness & Spa organizowany we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem SPA & Wellness. Ponadto, odbędzie się również II Forum Specjalistycznej Pielęgnacji Stóp i Podologii oraz Forum Kosmetyczne. Dodatkowymi atrakcjami dla wystawców i zwiedzających będą konkursy m.in. dla ośrodków spa i instytutów daySpa w konkursie „wSPAniałe miejsce na mapie urody”, pokazy w ramach MASTER SHOW, podczas których uznani specjaliści będą prezentować nowe techniki pracy i zdobienia paznokci oraz walka o mistrzostwa NailArt Trophy.

Centrum Targowo-Kongresowe przy ul. Marsa 56C jest oddalone 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy obiekcie znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek, ale do centrum można również dojechać komunikacją miejską - w sąsiedztwie kursuje 10 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 4-gwiazdkowy w Serocku - Hotel NARVIL Conference & Spa, mający w ofercie nowoczesne sale konferencyjne!
Hotel 4-gwiazdkowy w Serocku - Hotel NARVIL Conference & Spa, mający w ofercie nowoczesne sale konferencyjne!

33 sale konferencyjne, wygodne zaplecze noclegowe oraz bogata oferta atrakcji sprzyjających relaksowi - to tylko namiastka tego, co oferuje Hotel NARVIL Conference & Spa! Dowiedz się, dlaczego warto w nim zorganizować konferencje i szkolenia.

Hotel 4-gwiazdkowy w Łodzi z nowoczesnymi salami konferencyjnymi - DoubleTree by Hilton Łódź!
Hotel 4-gwiazdkowy w Łodzi z nowoczesnymi salami konferencyjnymi - DoubleTree by Hilton Łódź!

DoubleTree by Hilton Łódź to miejsce, które łączy nowoczesność z elegancją, oferując najwyższy standard usług i niezrównane możliwości organizacyjne. Dzięki swojej lokalizacji, wszechstronnej ofercie konferencyjnej i luksusowym udogodnieniom, jest to idealne miejsce na każdy rodzaj wydarzenia, od dużych kongresów i bankietów po kameralne spotkania biznesowe.

Hotel 4-gwiazdkowy w Warszawie - Focus Hotel Premium Warszawa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 4-gwiazdkowy w Warszawie - Focus Hotel Premium Warszawa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Focus Hotel Premium to nie tylko miejsce, gdzie można wygodnie przenocować, ale także idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń. Przestronne wnętrza, nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy event staje się wyjątkowym i niezapomnianym doświadczeniem.

Hotel 4-gwiazdkowy na Dolnym Śląsku - Hotel Zamek Topacz, zachwycający elegancją i zapleczem konferencyjnym!
Hotel 4-gwiazdkowy na Dolnym Śląsku - Hotel Zamek Topacz, zachwycający elegancją i zapleczem konferencyjnym!

Zamek Topacz to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnością, oferując szeroki wachlarz usług i atrakcji. Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz różnorodnych wydarzeń, a także na wypoczynek w komfortowych warunkach.

Nowy obiekt na konferencję w Nałęczowie! Poznaj Arche Nałęczów - "Sanatorium Milicyjne", który otwiera się w lipcu!
Nowy obiekt na konferencję w Nałęczowie! Poznaj Arche Nałęczów - "Sanatorium Milicyjne", który otwiera się w lipcu!

Arche Nałęczów to miejsce, które oferuje nie tylko doskonałe warunki do organizacji wydarzeń, ale także niezapomniane wrażenia z pobytu. To miejsce z duszą i sercem, gdzie historia splata się z nowoczesnością, tworząc idealne warunki do pracy, relaksu i zabawy.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz