MTP organizuje Gift-Expo w centrum MT Polska

Międzynarodowe Targi Poznańskie nawiązały współpracę z MT Polska, na bazie której Targi Upominków Reklamowych Gift-Expo odbędą się w tym roku w Warszawie w centrum zarządzanym przez MT Polska. W rezultacie targi Gift-Expo zostaną zorganizowane w jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce. Będą prezentować aktualne oferty gadżetów reklamowych oraz niekonwencjonalne sposoby ich wykorzystania w kontaktach biznesowych. Nowością na tegorocznym Gift-Expo będzie specjalna konferencja poświęcona wykorzystaniu gadżetów w promocji klubów i organizacji sportowych. Targi Gift-Expo odbędą się w dniach 7-9 września br. w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C. Organizatorem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

- Gift-Expo jest wydarzeniem skierowanym do menedżerów firm, osób odpowiedzialnych za marketing, kontakty z agencjami reklamowymi oraz zakup upominków dla klientów. I to właśnie Warszawa jest miejscem, gdzie najłatwiej dotrzeć do głównych odbiorców tego wydarzenia, bo stolica grupuje najwięcej firm i agencji reklamowych, korzystających z tego rodzaju usług. Cieszymy się, że MTP zdecydowało się na współpracę z nami przy tym przedsięwzięciu, bo to potwierdza doskonałe możliwości aranżacyjne naszego centrum także dla mniejszych konferencji i seminariów, które towarzyszą Gift-Expo - komentuje Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Wystawcami targów Gift-Expo są producenci i dystrybutorzy gadżetów, a także agencje i firmy oferujące usługi reklamowe. Jednym z celów tegorocznych targów jest pokazywanie kreatywnych rozwiązań dotyczących przygotowywania i wręczania upominków firmowych, by były one skutecznym narzędziem budowania pozytywnych więzi z klientami, promocji produktu i marki firmy.

Targom Gift-Expo towarzyszyć będą liczne seminaria i wykłady, podczas których uczestnicy będą mogli poznać m.in. techniki doboru upominków i sposoby na nadanie im wyjątkowego charakteru. Wydarzeniem specjalnym podczas tegorocznego Gift-Expo będzie konferencja: GIFT EXPO SPORT rozpoczynająca cykl konferencji dotyczących marketingu sportowego. Tematem tegorocznej edycji jest „Klub marką – marka produktem – produkt towarem”. Konferencja kierowana do klubów sportowych oraz innych organizacji i firm związanych z tematyką sportową. Omawiane będą m. in. kwestie związane z przygotowaniem i dystrybucją gadżetów, by spełniały one swoją funkcję wśród kibiców oraz z budowaniem kanałów dystrybucji, by gadżet był źródłem dochodów dla klubów.

Centrum Targowo-Kongresowe przy ul. Marsa 56C jest zlokalizowane 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Zapewnia 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Istnieje również możliwość dojechania komunikacją miejską - w sąsiedztwie kursuje 8 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy nad morzem - poznaj Linea Mare z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy nad morzem - poznaj Linea Mare z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Eleganckie sale konferencyjne, profesjonalna obsługa i bogate możliwości rekreacyjne sprawiają, że każde wydarzenie staje się niezapomnianym doświadczeniem. Zaplanuj swój pobyt w Linea Mare i połącz pracę z przyjemnością!

Hotel 3-gwiazdkowy w Lublinie - Hotel Victoria Lublin, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Lublinie - Hotel Victoria Lublin, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj Hotel Victoria Lublin - idealne miejsce na konferencje, bankiety i spotkania biznesowe. Komfortowe pokoje, nowoczesne sale konferencyjne oraz doskonała lokalizacja w sercu miasta.

Hotel 4-gwiazdkowy w centrum Warszawy - Royal Tulip Warsaw Apartments z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 4-gwiazdkowy w centrum Warszawy - Royal Tulip Warsaw Apartments z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Odkryj luksus i elegancję w samym sercu Warszawy! Ten kompleks oferuje doskonałą przestrzeń konferencyjną, luksusowe apartamenty, wykwintną kuchnię i relaksujące spa. Zaplanuj swoje wydarzenie biznesowe lub ucieczkę weekendową już dziś!

Hotel 5-gwiazdkowy we Wrocławiu z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym - The Bridge Wroclaw MGallery!
Hotel 5-gwiazdkowy we Wrocławiu z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym - The Bridge Wroclaw MGallery!

Odkryj wyjątkowy pięciogwiazdkowy hotel The Bridge Wroclaw MGallery na Ostrowie Tumskim. Luksusowe pokoje, eleganckie sale konferencyjne, restauracja Craft i relaksacyjne SPA - wszystko, czego potrzebujesz do niezapomnianego pobytu w samym sercu Wrocławia.

Hotel 4-gwiazdkowy na konferencje na Dolnym Śląsku - polecamy Pałac Jugowice
Hotel 4-gwiazdkowy na konferencje na Dolnym Śląsku - polecamy Pałac Jugowice

Odkryj Pałac Jugowice - idealne miejsce na wyjątkowe wydarzenia biznesowe. Elegancja, komfort, inspirujące otoczenie i luksusowe udogodnienia czekają na Ciebie w malowniczej dolinie Dolnego Śląska.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz