Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
18.09.2015

Na sportowo w Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowym Galion

Na sportowo w Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowym Galion

Coraz więcej osób pracuje niemal cały dzień przed komputerem, ale już mało kto ma czas na sport i ruch na świeżym powietrzu. W Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowym Galion wyjazd służbowy może zmienić się w niezapomniane sportowe wydarzenie.

Obiekt położony jest w Górkach Zachodnich, czyli w wyjątkowo cichej, nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Dzięki temu można mieć jednocześnie bliski dostęp do morza i lasów, a także zaledwie kilka kilometrów do centrum jednego z największych polskich miast. Sama okolica to strzał w dziesiątkę zarówno dla ceniących sobie ciszę i spokój, jak i dla osób aktywnych fizycznie.

To, co rzuca się w oczy to przede wszystkim bardzo bogate zaplecze sportowe, które hotel oddaje do użytku swoich Gości. Ośrodek oferuje rowery, kajaki, canoe, jachty żaglowe i motorowe, korty tenisowe (sztuczne i ceglane), boiska do siatkówki, kije do Nordic Walking oraz centrum odnowy biologicznej (sauny, siłownię, jacuzzi). Dzięki tak bogatej i urozmaiconej ofercie każdy uczestnik konferencji znajdzie coś dla siebie.

Do ośrodka przyciąga nie tylko wspaniała okolica i liczne sportowe atrakcje, ale także nowoczesne i profesjonalne zaplecze konferencyjne umożliwiające organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń konferencji i imprez firmowych. Do dyspozycji oddane są klimatyzowane sale o powierzchni 80 i 42 mkw z możliwością zaciemnienia. W salach nie brakuje sprzętu audiowizualnego, nagłośnienia i bezprzewodowego Internetu. Dodatkowo wykwintne lunche i przerwy kawowe umilą każde spotkanie biznesowe.

W Centrum znajduje się 47 dobrze wyposażonych pokoi tworzących bazę noclegową dla 130 osób.Dodatkowo w ofercie ośrodka znajdują się także domki z pełnym węzłem sanitarnym, a w każdym z nich nocleg znajdzie 8-10 osób.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij