Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
23.07.2012

Nadmorski Golden Tulip otwarty

Międzyzdroje wzbogaciły się o nowy hotel. Golden Tulip Międzyzdroje – bo o nim mowa, to pierwszy obiekt z tej sieci w Polsce. Kolejne mają powstać w Gdańsku, Władysławowie, Zakopanem, Dusznikach Zdrój, Juracie i Warszawie.

Golden Tulip Międzyzdroje Residence to nowoczesny obiekt hotelowy położony tuż przy piaszczystej plaży w Międzyzdrojach. Należy do francuskiej grupy Louvre Hotels, która prowadzi 6 sieci hotelowych, m.in. Campanile. Oferta Golden Tulip skierowana jest zarówno do gości indywidualnych, jak i biznesowych.

Udany pobyt wypoczynkowy gwarantują komfortowo urządzone i przestronne apartamenty z balkonem lub tarasem. Goście spragnieni relaksu znajdą go w strefie wellness. Po błogim wypoczynku będą mogli spędzić miło czas w przytulnej restauracji lub barze.

Goście biznesowi mogą skorzystać natomiast z nowoczesnego centrum konferencyjnego gotowego do przyjęcia nawet 100 osób. Sale posiadają nowoczesne wyposażenie multimedialne, a w całym hotelu jest dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Na Gości nowootwartego hotelu czekają liczne promocje.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij