NADZWYCZAJNY KONCERT - POMOC DLA UKRAINY w Arche Hotel Krakowska

NADZWYCZAJNY KONCERT - POMOC DLA UKRAINY w Arche Hotel Krakowska

9 marca w Arche Hotel Krakowska odbędzie się specjalny koncert na rzecz pomocy Ukrainie. Tego dnia zagra polski znakomity wirtuoz skrzypiec ukraińskiego pochodzenia Vadim Brodski.

Przychód z koncertu zostanie przekazany na wsparcie pobytów ukraińskich imigrantów w Polsce. Wstęp jest wolny, ale podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka funduszy. Koncert Vadima Brodskiego początkowo miał odbyć się 29 marca, ale z wiadomych przyczyn został przyspieszony. Wymagał tego czas. Koncert odbędzie się 9 marca o godzinie 19.00 w Arche Hotel Krakowska przy al. Krakowskiej 237.

koncert w Arche Hotel Krakowska pomoc dla Ukrainy

Program wydarzenia przewiduje również aukcję sztuki profesjonalnej i nieprofesjonalnej. Organizatorzy liczą, że uda im się pomieścić w hotelu wszystkich chętnych. Koncert będzie miał charakter spontaniczny i rotacyjny (ludzie będą mogli przyjść choć na chwilę posłuchać artysty i wesprzeć zbiórkę).

Dodatkowo przed i po koncercie będzie zbierana żywność i inne produkty, które są niezbędne do życia uchodźcom z Ukrainy. Wśród zbieranych produktów są żywność hermetycznie pakowana o długiej dacie przydatności do spożycia, chemia i środki czystości, napoje i woda do picia. 

Organizatorem "NADZWYCZAJNEGO KONCERU - POMOC DLA UKRAINY" jest Fundacja Leny Grochowskiej i Grupa Arche. Przypomnijmy, że Fundacja wraz z Grupą Arche w ostatnich dniach zakwaterowały w hotelach Arche kilka tysięcy ukraińskich uchodźców, a także przekazały na pomoc 5 mln zł. Wśród osób zakwaterowanych w hotelach są głównie kobiety, dzieci, młodzież i seniorzy.

Jeśli nie możecie wziąć udziału w koncercie, a chcecie wesprzeć działania Grupy Arche, można przelać pieniądze za pomocą strony https://zrzutka.pl/z/fundacjadlaukrainy.

Osoby, które chciałyby się zatrzymać w Arche Hotel Krakowska, a nie są uchodźcami, oczywiście wciąż mogą to zrobić. Hotel mimo nadzwyczajnych okoliczności, funkcjonuje tak jak zazwyczaj - pokoje, usługi i wszelkie świadczenia są dostępne dla wszystkich bez zakłóceń. Pomoc Ukraińcom nie wpływa na normalne działanie hotelu. Warto się zatrzymać w hotelu Arche choćby dlatego, by pokazać, że doceniamy, to co robi Grupa i Fundacja. Korzystając z noclegu czy restauracji, wspieramy akcję niesienia pomocy dla Ukrainy, ponieważ dzięki temu sieć może pomagać lepiej i więcej.

pokoj Arche Hotel Krakowska

Arche Hotel Krakowska spotkanie biznesowe

Na przyszłość warto też zapamiętać, że szukając sal konferencyjnych w Warszawie, warto rozważyć wybór właśnie tego hotelu, bowiem oferuje on aż 1700 m2 powierzchni biznesowej i 1000 m2 powierzchni bankietowej. Zorganizujecie tu konferencje, szkolenia, bankiety, pokazy czy inne biznesowe spotkania i przyjęcia okolicznościowe.

sala konferencyjna w Arche Hotel Krakowska

Dodatkowym atutem jest własny parking na 170 samochodów, własna restauracja i Strefa Wellness.

menu Arche Hotel Krakowska

Więcej o Arche Hotel Krakowska w wizytówce na naszej stronie.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz