Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
22.12.2010

Nagroda za najlepszą obsługę dla InterContinental Warszawa

Warszawski hotel InterContinental zdobył międzynarodowe wyróżnienie w Kairze.

Nagrody Hotel Stars Awards rozdawane są w Kairze każdego roku. W trakcie uroczystej gali InterContinental Hotels Group przyznała wyróżnienia dla hoteli i pracowników za wybitne wyniki oraz wspieranie lokalnych przedsiębiorstw i społeczności. Wyróżnione zostały obiekty sieci z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, łącznie ocenie zostało poddanych aż 700 hoteli. Rozdanie nagród odbyło się w zintegrowanym kompleksie, w którego skład wchodzą trzy hotele InterContinental - ekskluzywnym City Stars Complex.

Warszawski InterContinental otrzymał Torchbearer Award, w uznaniu za obsługę na najwyższym poziomie. - Ta nagroda to wyraz uznania dla całego zespołu za wysiłek włożony w pracę - powiedział Christian Henkemeier, dyrektor generalny hotelu InterContinental Warszawa, odbierając nagrodę. - Zawsze dążymy do tego, aby zagwarantować naszym gościom obsługę na najwyższym poziomie. Zrobimy wszystko, żeby utrzymać ten standard. - Zapewniamy naszym pracownikom wsparcie i możliwość rozwoju, bo to właśnie oni sprawiają, że nasze hotele są takie dobre - powiedział Kirk Kinsell, prezes IHG na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. - Odpowiednie warunki, wsparcie i inspiracja pozwalają im w pełni wykorzystać własny potencjał. Nagrody są potwierdzeniem tego, że w naszych hotelach w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie zgromadziliśmy zespoły niezwykle utalentowanych ludzi.

Źródło: horeca.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij