Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
20.04.2017

Nagrodę w konkursie MP Power Awards 2016 w kategorii MP Power Venue Unique zdobył Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim

Nagrodę w konkursie MP Power Awards 2016 w kategorii MP Power Venue Unique zdobył Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim

Na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie 24 marca odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie MP Power Awards. W kategorii Venue zwyciężył Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. Nominowane w tej kategorii było wiele znanych hoteli, centów konferencyjnych i obiektów unikatowych z największym potencjałem eventowym.

Jury konkursu MP Power Awards oceniło możliwości obiektów pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, ich atrakcyjność, rozwiązania dedykowane branży spotkań, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność.

Zwyciężył Zamek Biskupi Janów Podlaski. Jury konkursu dostrzegło potencjał obiektu, jego unikalny charakter, możliwości przestrzenne do organizacji eventów i profesjonalne podejście pracowników. Na etapie nominacji Zamek Biskupi przeszedł jednocześnie audyt pod względem obsługi zapytań ze strony klientów, oceniona została strona internetowa i obsługa zapytań konferencyjnych.

MP Power Awards to prestiżowy konkurs branży eventowej, który nagradza wyjątkowe osobistości i ekspertów z branży oraz miejsca  sprzyjające organizowaniu różnego rodzaju wydarzeń biznesowych i kulturalnych.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij