Nagrody turystyczne Odys 2012 wręczone

W konkursie Odys 2012 nagrodzone zostały najlepsze usługi turystyczne w województwie małopolskim w mijającym 2012 roku. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 14 grudnia w krakowskim hotelu Galaxy.

Organizatorami plebiscytu są Krakowska Izba Turystyki i Województwo Małopolskie. Nagrody wręczone były za najwyższą jakość usług turystycznych w Małopolsce. Kandydatów można było zgłaszać do końca lipca tego roku. Następnie Kapituła konkursu wybrała podmioty, które przeszły do następnego etapu.

Laureatami plebiscytu Odys 2012 zostały małopolskie hotele Galaxy i Modrzewiówka, Therma Leo Sp. z o.o. ze Szczawnicy i Agencja Turystyczna „Arion”. Za innowacyjne podejście do tworzenia produktów turystycznych oraz ich promocję Kapituła konkursu przyznała również nagrodę specjalną Sądeckiej Organizacji Turystycznej.

Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci reklamy w serwisach internetowych www.gratka.pl, www.naszemiasto.pl i www.wrotamalopolski.pl. Ponadto laureaci otrzymają powierzchnię wystawienniczą na turystycznych targach krajowych lub zagranicznych.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz