Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
25.06.2021

Najlepszy "Event Biznes Przyszłości" został wybrany!

Najlepszy "Event Biznes Przyszłości" został wybrany!

Podczas kolejnej edycji Event Biznes, która tym razem odbyła się w formie imprezy plenerowej, wyłoniono zwycięzcę konkursu "Event Biznes Przyszłości". Została nim wrocławska agencja eventowa Fabryka Wydarzeń, której prezentacja najbardziej spodobała się zarządowi Stowarzyszenia Branży Eventowej i Grupie Impel (mecenasowi konkursu i partnerowi strategicznemu imprezy).

Event Biznes Plener (bo tak nazywała się konferencja, która odbyła się 17 czerwca w Hotelu Mazurkas) była dobrą okazją, by w końcu spotkać się offline, twarzą w twarz, tak po ludzku, tak normalnie. Przy okazji wydarzenia odbyło się też wiele atrakcji i rozstrzygnięcie konkursu "Event Biznes Przyszłości". Wygranym okazała się agencja eventowa z Wrocławia, która świadczy takie usługi, jak:  eventy biznesowe i promocyjne, digital event, wydarzenia hybrydowe, integracja firmowa stacjonarnie lub online.

Fabryka Wydarzeń wygrała roczne członkostwo w SBE, zasilając tym samym grupę agencji. 


- Bardzo nas cieszy, widząc jak SBE mocno działa i staniemy się jego częścią. Jesteśmy bardzo dumni, pełni optymizmu, a przede wszystkim otwarci na współpracę - mówił Mateusz Macyszyn, General Manager agencji Fabryka Wydarzeń.

Pan Mateusz agencję założył w 2018 roku i od tego czasu udało się jej zrealizować około 100 kompleksowych eventów. Swoje doświadczenie p. Mateusz zdobywa od 10 lat w branży eventowej, cateringowej i hotelarskiej.

Gratulujemy i życzymy wielu korzyści z członkostwa w tak prestiżowym towarzystwie Stowarzyszenia Branży Eventowej ;)

INFORMACJA PRASOWA 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij