Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
6.06.2013

Najnowsze wiadomości z Accor-u strategicznego partnera Grupy Hotelowej Orbis

Zakończył się konkurs „Planet 21 Moimi oczami”
Konkurs miał charakter otwarty i mógł w nim wziąć udział każdy z pracowników zatrudnionych w hotelach należących do Grupy Orbis. Swoje prace wszyscy chętni mogli nadsyłać od 12 kwietnia do 15 maja. Łącznie zgłoszono 109 zdjęć. Tematyka konkursu dotyczyła programu zrównoważonego rozwoju PLANET 21. Fotografie nawiązywały do 7 filarów programu: Zdrowie, Natura, Emisja dwutlenku węgla, Innowacyjność, Wspieranie rozwoju społeczności lokalnych, Zatrudnienie lub Dialog. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach w nagrodę otrzymali cyfrowe aparaty marki Nikon D3000. Dodatkowo, jury w składzie: Laurent Picheral (Prezes Zarządu Orbis S.A.), Tomasz Wiech (fotograf), Katya Sokolsky (Dyrektor Działu Zasobów Ludzkich Grupy Hotelowej Orbis S.A.), Agnieszka Gajek (Forum Odpowiedzialnego Biznesu) i Bogusława Słota (Świat Obrazu), wyróżniło 7 uczestników, którzy otrzymali vouchery na szkolenia w Akademii Nikon.

Novotel.com w polskich barwach!
Wraz z końcem maja strona Novotel.com ma polską wersję językową. Strona będzie na bieżąco aktualizowana, aby wszystkie osoby zainteresowane najnowszymi promocjami oraz informacjami o hotelach Novotel mogły odnaleźć je szybko w ojczystym języku. Strona tej sieci hoteli jest już dostępna w 11 wersjach językowych.

Away on business by Accor – ekskluzywna aplikacja na iPada dla osób podróżujących służbowo Accor umocnił swoją pozycję w obszarze digital, prezentując pierwszą darmową aplikację na iPada. W łatwy sposób pozwala ona zaplanować każdą podróż biznesową. W 30 metropoliach, od Nowego Jorku przez Paryż i Szanghaj, aplikacja pozwala użytkownikom na dokonanie rezerwacji pokoju w hotelach Accor, zarządzanie swoimi planami zajęć i korzystanie z szerokiego zakresu dodatkowych usług, dzięki czemu goście mogą łączyć obowiązki biznesowe z rozrywką.

Away on business by Accor zapewnia szeroki zakres narzędzi i porad, usprawniających zarządzanie czasem. Dodatkowo aplikacja umożliwia korzystanie ze wskazówek, jak spędzić wolny czas w danym mieście. Funkcja ta obejmuje lokalną prognozę pogody, mapę oraz usługi geolokalizacji. Ponadto użytkownicy otrzymują dostęp do zlokalizowania swoich znajomych z portalu LinkedIn, a także mogą wyliczyć koszt podróży.

Away on business by Accor została opracowana przez Lesmobilizers, agencję specjalizującą się w aplikacjach mobilnych. Za warstwę tekstową i informacyjną natomiast odpowiadał WorldEventListings.

***
Grupa Hotelowa Orbis
Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza blisko 60 obiektami w 25 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferuje prawie 11 tysięcy pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

Grupa Hotelowa Accor
Accor to wiodący na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego, obecny w 92 krajach, w których dysponuje 3 500 hotelami z 440 000. pokoi. Szerokie portfolio marek hotelowych Accor – Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercure, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget i hotelF1 gwarantuje zróżnicowaną ofertę usług i produktów, od luksusowych po ekonomiczne. Accor zatrudnia ponad 160 tys. pracowników na całym świecie, oferuje swoim klientom i partnerom blisko 45 lat wiedzy i doświadczenia.INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij