Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
3.12.2015

Napięcie powierzchniowe – pejzaże z wodą w tle

Napięcie powierzchniowe – pejzaże z wodą w tle

„Napięcie powierzchniowe – pejzaże z w wodą w tle” to tytuł wystawy fotografii żywiołu wody stworzonych przez polskiego podróżnika i fotografa Jacka Patrzykonta. „Woda to piękny, ale też niebezpieczny żywioł, który potrafi zahipnotyzować, ale budzi też respekt i szacunek” - mówi autor wystawy. Prace od 28 listopada podziwiać można w Hotelu Narvil.

Prace Jacka Patrzykonta uznawane są za niezwykłe i majestatyczne - jak do tej pory pojawiały się w wielu przewodnikach i publikacjach podróżniczych. Pan Jacek od ponad 30 lat uprawia wspinaczkę górską, a za pomocą fotografii przybliża odbiorcom emocje towarzyszące mu podczas wysokogórskich i egzotycznych wypraw.

Wystawę zorganizowano przy współpracy z Fundacją na Rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Na wernisażu otwierającym pojawili się przedstawiciele fundacji, instytucji kulturalnych, środowisk akademickich, a także władz lokalnych Serocka i Legionowa. Wystawę można oglądać do 15 grudnia.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij