Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
22.02.2022

New Trends in Tourism – zapisy Early Birds tylko do 25 lutego!

New Trends in Tourism – zapisy Early Birds tylko do 25 lutego!

Na przełomie marca i kwietnia (31.03-1.04) odbędzie się 12. już edycja konferencji New Trends in Tourism. Tak jak poprzednia, jesienna edycja, NTT odbędzie się w formie hybrydowej. Część stacjonarna będzie miała miejsce w gdańskim Europejskim Centrum Solidarności. Osoby, które zdecydują się na udział online, będą mieli dostęp do transmisji na żywo. 

Do 25 lutego można kupić bilety w atrakcyjnej cenie - z 25-procentowym rabatem w ramach promocji Early Birds. Organizatorzy przygotowali również zniżki dla grup - w zależności od liczebności grupy dodatkowa zniżka wynosi od 15 do 25 %.

Organizatorem jest Gdańsk Convention Bureau/ Visit Gdańsk. Imprezę poprowdzi Maciej Kautz. Podczas konferencji New Trends in Tourism uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładów wybitnych ekspertów z dziedziny zarządzania, marketingu i zrównoważonej turystyki. Podczas wykładów oraz warsztatów swoją wiedzą podzielą się Doug Lansky (pisarz podróżniczy, redaktor, mówca), Eran Ketter (lider myśli turystycznej), Marta Mills (specjalistka ds. turystyki zrównoważonej), Justin Reid (dyrektor ds. mediów, destynacji docelowych, hoteli i rozwoju w Tripadvisor) czy Piotr Bucki (szkoleniowiec, badacz, pisarz).

NTT skierowana jest do:

  • Dla właścicieli i pracowników firm z szeroko pojętej branży turystycznej
  • Dla osób związanych z branżą turystyczną, które chcą poszerzać swoje indywidualne kompetencje
  • Dla managerów chcących sprawić, aby ich firmy jak najszybciej otrząsnęły się z okresu pandemii i dynamicznie się rozwijały.

31 marca odbędzie się część warsztatowa, a 1 kwietnia część zasadnicza. Drugiego dnia uczestnicy będą mogli też wziąć udział w wieczorze networkingowym. 2 kwietnia z kolei odbędą się wycieczki fakultatywne dla zainteresowanych (można więc traktować to jako taki dodatkowy dzień konferencji NTT).

Cieszymy się, że MojeKonferencje.pl kolejny raz mogą być Patronem Medialnym New Trends in Tourism :) Jest to ciekawe i bardzo merytoryczne wydarzenia. 

Bilety do kupienia pod linkiem:  https://newtrendsintourism.com/rejestracja.qbpage

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij