Szybkie wyszukiwanie
Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference
17.10.2017

Nie daj się hakerom, czyli o cyberbezpieczeństwie

Nie daj się hakerom, czyli o cyberbezpieczeństwie

Cyberbezpieczeństwo to coraz bardziej aktualny temat. W każdym momencie konsumenci korzystający z sieci mogą paść ofiarą cyberataku - czy to otwierając załącznik, czy klikając w link z niepewnego źródła.

Brak odpowiednich zabezpieczeń może skutkować utratą danych, pieniędzy oraz zaufania klientów. O tym, jak chronić się przed atakami sieciowymi opowiedzą eksperci podczas V Kongresu Profesjonalistów IT, który odbędzie się 19 października w Hotelu Hilton w Rzeszowie. Wydarzenie jest bezpłatne dla przedstawicieli biznesu – wystarczy się zarejestrować.

Na cyberataki narażeni są nie tylko indywidualni internauci, ale również firmy i instytucje. Niosią one ze sobą wiele przykrych konsekwencji, takich jak utrata danych, a nawet w skrajnych przypadkach... bankructwo. Weźmy na przykład system ePłatnik, którego luka miała duży wpływ na tysiące polskich przedsiębiorców albo program CCleander, który padł ofarią hakerów. Cyberataki dotyczą również banków, szpitali, firm telekomunikacyjnych na całym świecie.

Odpowiedzią na ten problem jest wdrażanie skutecznych procedur bezpieczeństwa, nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz rzetelna edukacja cyfrowa. To cele, które przyświecają organizatorom tegorocznego, V Kongresu Profesjonalistów IT. Poruszana tematyka będzie interesująca nie tylko dla ekspertów z branży informatycznej, ale także każdego, dla kogo ważna jest wiedza dotycząca metod zapewnienia bezpieczeństwa w sieci oraz ochrony przed atakami hakerów. O sposobach skutecznego zabezpieczania danych i zasobów opowiedzą specjaliści oraz praktycy w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Wstęp na kongres jest bezpłatny, ale trzeba się zarejestrować tutaj.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij