Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
6.03.2017

Nietuzinkowy i wyjątkowy Hotel Partizan

Nietuzinkowy i wyjątkowy Hotel Partizan

Portalowi mojekonferencje.pl zaufało już bardzo wiele hoteli i obiektów konferencyjnych. Dziś pragniemy przybliżyć pierwszy w tym roku hotel spoza granic Polski. Czterogwiazdkowy Hotel Partizan znajduje się w Tatrach Niskich na Słowacji i posiada bogate i nowoczesne zaplecze konferencyjne.

Malowniczo położony hotel oferuje swoim gościom 330 miejsc noclegowych i kilkanaście sal konferencyjnych i szkoleniowych. Największa z nich pomieści nawet 500 osób w układzie teatralnym i 380 w układzie szkolnym. Nowoczesne sale, profesjonalny sprzęt i kompleksowa obsługa to coś, co przyciąga organizatorów rozmaitych spotkań biznesowych. Cała powierzchnia centrum kongresowego to 1000 m2 powierzchni.

Oprócz usług typowo konferencyjnych czterogwiazdkowy Hotel Partizan oferuje również wyśmienite jedzenie w Restauracji Panorama. Tam każdy smakosz znajdzie coś dla siebie - zarówno specjały kuchni krajowej, jak i zagranicznej. A wszystko to z widokiem na zachwycającą przyrodę Tatr Niskich. W hotelu znajduje się również Restauracja Myśliwska, w której Szef Kuchni serwuje specjały z dziczyzny, kaczki i gęsi oraz Lobby Bar i bar Limbus, w których można przy pysznym drinku odpocząć po trudach całego dnia.

Oprócz bogatej oferty konferencyjnej i gastronomicznej hotel gwarantuje mnóstwo dobrej zabawy oraz wiele miejsc do rozrywki i regeneracji sił. Hotel Partizan w górach to ciekawy obiekt i warte uwagi miejsce do odwiedzenia. Organizowane eventy w tym czterogwiazdkowym hotelu nabiorą niepowtarzalnego i wyjątkowego charakteru.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij