Niezwykłe spotkanie biznesowe w Morskim Instytucie Rybackim w Gdyni

Niezwykłe spotkanie biznesowe w Morskim Instytucie Rybackim w Gdyni

Kluczową kwestią każdego udanego spotkania biznesowego jest sala konferencyjna. Utarło się, że spotkania tego typu odbywają się zazwyczaj w hotelach czy pensjonatach. 

Konferencja w państwowym punkcie? To zaskakujące rozwiązanie! Morski Instytut Rybacki w Gdyni od niedawna oferuje także nowoczesną, biurową przestrzeń w przystępnej cenie. Piękne miasto, rześkie powietrze i bliskość polskiego morza sprawiają, że Instytut  jest doskonałym miejscem na organizację niezapomnianego i udanego spotkania biznesowego.

Ogromną zaletą Morskiego Instytutu Rybackiego jest lokalizacja obiektu na ulicy Kołłątaja w Centrum Gdyni, niedaleko Dworca Głównego. Instytut oferuje trzy nowoczesne sale konferencyjne, w których można zorganizować dużą konferencję, szkolenie czy sympozjum, ale także kameralne szkolenie czy spotkanie biznesowe – wszystko zależy od wyboru sali.

Instytut oferuje trzy sale: Salę im. Prof. Kazimierza Demela o powierzchni 228 m2, która pomieści do 220 osób, Salę im. Prof. Siedleckiego o powierzchni 68 m2, idealną na spotkania biznesowe do 50 osób oraz Salę im. Prof. Boguckiego, która może być idealnym miejscem na kameralne szkolenia czy spotkania biznesowe dla 20 osób.

Wszystkie sale oferowane przez Instytut wyposażone są w sprzęt niezbędny do organizacji spotkań biznesowych: rzutnik, ekran, flipchart, tablicę suchościeralną, nagłośnienie (max. 3 mikrofony) i internet. Za dodatkową opłatą można także korzystać z bloku do flipchartu z pisakami. Ciekawym i nowatorskim rozwiązaniem jest możliwość wybrania usługi rejestracji konferencji w postaci cyfrowej. 

              

Nie samą konferencją człowiek żyje! – bardzo istotną kwestią każdego udanego spotkania biznesowego jest catering! Instytut oferuje zaplecze cateringowe w formie baru, bez problemu można zorganizować przerwy kawowe, szwedzki stół, drobne przekąski czy pełnowartościowe posiłki. Usługi cateringowe świadczone są na najwyższym poziomie. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych składników doskonałej jakości i zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz