Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
29.01.2013

Noc karnawałowa na basenie Hotelu Magellan

Środek zimy, centrum Polski i karnawał rodem z Rio de Janeiro! Już 9 lutego w Hotelu Magellan*** odbędzie się jedyny w swoim rodzaju bal na basenie. Jak na prawdziwy karnawał przystało mimo chłodu za oknami impreza będzie gorąca, kolorowa – zupełnie jak w Brazylii.

Tematem przewodnim nocy karnawałowej w Hotelu Magellan jest Rio de Janeiro. - Na wszystkich naszych gości będzie czekał egzotyczny welcome drink Pinacolada – mówi Paulina Kacperska Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Grupy Hotelowej MOLO. - Uwielbiamy zaskakiwać, stąd pomysł na organizację imprezy na basenie. Wszystko zaplanowaliśmy tak, aby z zimowej Polski przenieść gości do słonecznej Brazylii – dodaje. Podczas całego wieczoru DJ zaprezentuje znane przeboje w gorących rytmach. Menu również zaspokoi podniebienia spragnione egzotycznych przysmaków. W tym jednym niepowtarzalnym dniu Copacabana przeniesie się na basen hotelu Magellan, a gwoździem wieczoru będzie pokaz karnawałowej samby.

Dla gości przygotowano dodatkową niespodziankę w postaci dwumiesięcznego karnetu do kompleksu basenowego, który przy zakupie biletu na imprezę będzie kosztował jedyne 60 zł.

Cena biletu na Bal Karnawałowy wynosi 120 zł od osoby (180 zł wraz z dwumiesięcznym karnetem na basen). Nocleg w pokoju DBL to koszt 75 zł za osobę.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.hotelmagellan.pl, pod numerem telefonu: 44 615 43 66, 74 oraz poprzez e-mail: [email protected]
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij