Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
21.09.2016

Nosalowy Dwór Resort & Spa – wyjątkowe miejsce na MICEowej j mapie Polski

Nosalowy Dwór Resort & Spa – wyjątkowe miejsce na MICEowej j mapie Polski
Nosalowy Dwór Resort & Spa to jedna z najbardziej znanych zakopiańskich marek hotelowych i jedna z najciekawszych destynacji MICE na południu Polski.

Kompleks składa się z czterech obiektów hotelowych w standardzie 3-5*. Najnowszy z nich, luksusowa Rezydencja II Nosalowy Dwór (otwarcie jeszcze w tym roku) powstaje z wykorzystaniem światowych trendów w architekturze i hotelarstwie. To projekt doskonale wkomponowany w krajobraz u podnóża Nosala. Do dyspozycji Gości dostępna będzie infrastruktura resortu: basen, sauny, Klinika La Perla SPA, fryzjer, restauracje, kawiarnie i bary, pokoje zabaw dla dzieci oraz największa baza konferencyjna w regionie z salą Gerlach dla 1200 osób!

Centrum Kongresowe „Gerlach” powstaje z rozmachem i wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Unikalne wzornictwo, design i najwyższa jakość użytych materiałów zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. „Gerlach” będzie największym obiektem konferencyjnym w Zakopanem i regionie, z salą o powierzchni 1250m². Brak filarów na całej powierzchni, możliwość dowolnej konfiguracji, wysokość do 6,5 m, nowoczesne systemy oświetlenia i dźwięku pozwolą na organizację dowolnych wydarzeń – od konferencji i kongresów, przez imprezy targowe po skomplikowane produkcje koncertowe, premiery samochodów, pokazy mody czy wydarzenia sportowe.

Absolutnie wyjątkowym miejscem w resorcie jest nowo otwarty VIP Business Lounge "Giewont" na dachu 5* hotelu Rezydencja. To prestiżowa strefa Business VIP z  9 salami typu boardroom, widokowym tarasem, klimatycznym VIP barem i designerskim wystrojem doskonała na imprezy do 160 osób.

23 sale konferencyjne, prawie 400 pokoi w standardzie 3-5*, zróżnicowana oferta umożliwiająca organizację eventów o różnych budżetach i specyfice, na prawie 2000m2 (z CK „Gerlach”) pozwolą Nosalowemu dołączyć do grona największych obiektów konferencyjnych w Polsce!

2016 rok resort zamknie wielkim balem sylwestrowym w Krainie Śniegu, o którym będzie głośno nie tylko pod Tatrami.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij