Novotel otworzył internetowy sklep novotelstore.com

Od jesieni goście Novotel mogą już doświadczyć jakości i komfortu, jaki zapewnia ta sieć, także w swoich domach. Novotel - znana na całym świecie marka hoteli 3- i 4-gwiazdkowych wzmacnia swoją więź z klientami, uruchamiając sklep internetowy novotelstore.com.

Novotel reaguje na potrzeby klientów

Sklep internetowy to odpowiedź na oczekiwania klientów doceniających jakość wyposażenia oraz produktów, z których korzystają w czasie pobytu w hotelach Novotel. Dla samej marki jest to również atrakcyjna forma rozszerzenia oferty dla gości, którzy mogą w ten sposób potwierdzić swoje przywiązanie do marki i mieć z nią kontakt także po opuszczeniu hotelu.
Novotel prezentuje swoje usługi na stronie novotelstore.com. Internauci mogą tam zapoznać się z ofertą oraz złożyć bezpośrednie zamówienie. Mogą też dzwonić do biura obsługi klienta pod numer: 00 800 123 22 123*. novotelstore.com został uruchomiony na całym świecie w dwóch wersjach językowych – angielskiej i francuskiej.
* Europejskie bezpłatne połączenie telefoniczne – dostępne od poniedziałku do piątku od godziny 08.00 do 20.00 (GMT+1) – bezpłatne z telefonu stacjonarnego lub +33 1 41 51 54 24

Novotel w domu

Lojalni klienci marki są zaproszeni na www.novotelstore.com do odkrywania wszystkich wartości Novotel poprzez wybór produktów pogrupowanych w cztery kategorie:
„Relaxation”: łóżko Novotel, poduszki, kołdry
„Well-being”: zestaw kąpielowy, szlafrok, zestaw kosmetyków "N"
„Family”: stół i fotele z serii designerskiej B.a.b.a oraz pufy i poduchy Barbapapa
„Contemporary Art”: DVD Digital Art, oryginalne grafiki komputerowe przygotowane specjalnie dla marki Novotel.

“Hotels at home” – ekspert od sklepów online

W ramach tego projektu Novotel współpracuje z firmą „Hotels at Home”, która specjalizuje się w opracowaniu specjalnych programów lojalnościowych i dostarcza usługi marketingowe oraz logistyczne dla tej branży. „Hotels at Home” jest również światowym liderem w tworzeniu sklepów internetowych dla klientów na całym świecie. Firma zapewnia pomoc w zakresie marketingu i logistyki sprzedaży online w branży hotelarskiej. „Hotels at Home” współpracuje już na przykład z marką hoteli luksusowych – Sofitel, w zakresie prowadzenia sklepu internetowego SoBoutique.

***

Novotel to marka hoteli trzy- i czterogwiazdkowych. Na świecie działa ich prawie 400 w 58 krajach, w tym 11 w Polsce. Doskonałe położenie w dużych miastach, centrach biznesu i atrakcyjnych miejscowościach turystycznych sprawia, że hotele Novotel to idealne miejsce dla każdego – turysty i osoby podróżującej w celach biznesowych, indywidualnie lub z rodziną. Novotel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek hotelowych na świecie. Należy do sieci Accor. W Polsce hotelami Novotel zarządza Grupa Hotelowa Orbis, której Accor jest głównym akcjonariuszem.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz