Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
4.05.2016

Nowa część Hotelu Europa już otwarta

Nowa część Hotelu Europa już otwarta

Hotel Europa to nowoczesny i funkcjonalny obiekt położony w Starachowicach, przy drodze wojewódzkiej 744. Z uwagi na swoje atrakcyjne położenie jest on doskonałym miejscem do organizacji biznesowych spotkań, szkoleń i konferencji. Dzięki nowo dobudowanej części hotelu, obiekt dysponuje teraz 154 pokojami.

Przestronne i stylowe sypialnie znakomicie sprawdzają się jako miejsce wypoczynku i relaksu po zakończonych szkoleniach i konferencjach. Jego rozbudowa spowodowała, że Hotel Europa jest obecnie największym obiektem hotelarskim w Górach Świętokrzyskich. W jego ofercie znajdują się aż 154 pokoje, które są w stanie jednorazowo zakwaterować 350 gości. Dostępne pomieszczenia przygotowane zostały w pięciu kategoriach: Economy, Standard, Standard Plus, Superior oraz Apartament.  

Ponadto hotel dysponuje profesjonalnym zapleczem biznesowym składającym się z 7 sal konferencyjnych oraz dwoma eleganckimi restauracjami. Z myślą o komforcie gości powstała strefa SPA, które oferuje bogato wyposażone gabinety oferujące profesjonalne zabiegi na twarz i ciało.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij