Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
29.04.2010

Nowa odsłona olsztyńskiego Novotelu

Orbisowski obiekt w Olsztynie od 1 kwietnia 2010 przeszedł w ręce spółki Omega Hotel Sp. z o.o. Trzygwiazdkowy Omega Hotel Olsztyn jest jedynym hotelem pod opieką tej firmy.

Zmianie właściciela i nazwy towarzyszyło ogólne odświeżenie hotelu przez odnowienie letniego ogrodu, oraz przemalowanie pokojów. W planach hotelu jest również rozbudowa restauracji i sal konferencyjnych, jak i adaptacji paru pokoi na apartamenty.

Nowe menu, bar, bilard, taras z grillem, widok na jezioro, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej – to wszystko oferuje Omega Hotel Olsztyn. Obiekt jest dobrze przygotowany do organizacji konferencji, z racji dużej sali szkoleniowej, liczącej blisko 250m2. Może ona pomieścić 200 osób. Sala jest klimatyzowana, posiada pełne wyposażenie multimedialne i audiowizualne. Ponadto, w hotelu znajdują się 4 mniejsze salki z przeznaczeniem na kameralne spotkania w gronie do 15 osób.

Hotel oferuje również organizację bankietów, wesel, imprez integracyjnych, oraz różnego typu wydarzeń okolicznościowych.

Źródło: www.omegahotel.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij