Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
2.09.2015

Nowa przestrzeń konferencyjna w Hotelu Felix

Nowa przestrzeń konferencyjna w Hotelu Felix

Warszawski Hotel Felix to dobre miejsce na konferencję w stolicy, zwłaszcza, że w ofercie znalazła się właśnie zupełnie nowa sala. Pomieszczenie o powierzchni 30 mkw. idealnie sprawdzi się podczas kameralnego spotkania biznesowego do 25 osób.

Hotel Felix to jeden z polskich obiektów występujących pod szyldem znanej marki Best Western. Miejsce to od lat funkcjonuje z powodzeniem, na stałe wpisując się w konferencyjny krajobraz Warszawy. Goście doceniają je z wielu powodów - ze względu na atrakcyjne ceny, przytulne pokoje i oczywiście standard sal szkoleniowych. Teraz do atutów należy dodać także kameralną salę, która właśnie otwarta została na potrzeby gości.

Nowe pomieszczenie, czyli sala "Duża warsztatowa" to idealne miejsce dla kameralnych spotkań takich jak narady czy rozmowy rekrutacyjne. Sala o łącznej powierzchni 30 mkw. posiada bowiem trzy warianty ustawienia stołów i jest w stanie przyjąć od 14 (klasa lub podkowa) do 25 osób (teatralne).

Największe atuty nowej przestrzeni to jej wyposażenie oraz ciekawy design. Sala zaaranżowana została bowiem w barwnej, energetycznej kolorystyce, która z pewnością pozytywnie wpłynie na nastój uczestników spotkania i będzie stymulować do pracy. Inne zalety to także dostęp do światła dziennego, dobre wyciszenie ścian oraz dzięki zlokalizowaniu na 10 piętrze - przepiękne widoki na panoramę Warszawy.

Na tym nowości w Hotelu Felix się nie kończą. Obiekt zyskał bowiem także całkowicie odświeżone menu konferencyjne. Wiedząc jak ważnym elementem dla gości biznesowych jest smaczny posiłek przygotowano przerwy kawowe, lunche w formie bufetu oraz lunche serwowane z takimi pozycjami jak consommé z bażanta z kroplą sosu sojowego, rukwi wodnej podane z tagliatelle ryżowym i paseczkami grzybów mun czy kaczka marynowana w malinach i balsamico, z dzikimi gruszkami w trawie żubrowej i kwiatach kardamonu w łąckiej śliwowicy.

Trzygwiazdkowy hotel Best Western Felix znajduje się przy ulicy Omulewskiej w Warszawie. W swej ofercie posiada łącznie 227 pokoi o zróżnicowanym standardzie, bar, pub, restaurację, a także saunę i salę z bilardem. Do usług gości biznesowych oddaje natomiast zaplecze szkoleniowe złożone z sali Haga, Bruksela, Nicea, 5 mniejszych sal warsztatowych oraz najnowszej, sali Dużej Warsztatowej.

Więcej szczegółów w ofercie LINK

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij