Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
22.11.2012

Nowe centrum konferencyjne

Dawna krakowska zajezdnia tramwajowa i autobusowa otrzymała nowe życie. Obiekt z 1913 roku po gruntownej renowacji będzie pełnił funkcję centrum gastronomicznego, konferencyjno-eventowego i kulturalnego.

Stara Zajezdnia, bo tak nazywa się obiekt, mieści się przy ulicy Wawrzyńca na krakowskim Kazimierzu. Zarządza nią spółka De Silva. W kompleksie znajduje się sala koncertowa, restauracja oferująca dania kuchni polskiej i galicyjskiej, a także dotychczas największe w Krakowie centrum konferencyjno-eventowe. W obiekcie można organizować spotkania dla nawet 800 osób.

Nowe centrum konferencyjne jest idealnym miejscem do zorganizowania bankietów, przyjęć okolicznościowych, eventów, koncertów czy spotkań firmowych. Oprócz doskonałej lokalizacji i możliwości przyjęcia wielu gości, w obiekcie istnieje możliwość skorzystania z usług cateringowych.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij