Nowe hotele Grupy Louvre Hotels

Nowe hotele Grupy Louvre Hotels

Grupa Louvre Hotels, jeden z głównych graczy w światowym przemyśle hotelowym, umacnia swoją obecność na Bliskim Wschodzie i w Północnej Afryce, poprzez planowane otwarcie 40 hoteli klasy ekonomicznej.

Grupa jest potentatem na Bliskim Wschodzie, gdzie posiada 60 hoteli z ponad 8000 pokojami. Zdobyta wiedza i doświadczenie są wykorzystywane w celu zaspokojenia potrzeb dynamicznego rynku. Przy wsparciu udziałowców, Jin Jiang International, Louvre Hotels rozwija strategię ekspansji w segmencie ekonomicznym i hoteli średniej klasy. Strategia ta jest realizowana poprzez marki Premiere Classe i Campanile, pod którymi działa ponad 650 hoteli na świecie. Kolejnym krokiem Grupy będzie otwarcie 40 nowych hoteli w tym regionie w ciągu następnych pięciu lat.

Od powstania w roku 1989, Premiere Classe stworzyła sieć hoteli super-budżetowych, przyjmując strategię łączenia niskiego kosztu z komfortem. Marka dostarcza obietnicę wyjątkowego świadczenia: podstawowych wygód, śniadań typu "jedz ile chcesz" oraz nowoczesnych i funkcjonalnych pokoi wyposażonych w dostęp do WiFi. Wszystko to zapewnia gościom przyjemny pobyt. Dzisiaj Premiere Classe to 264 hotele w 6 krajach.

Campanile to historyczna, francuska marka, założona w 1976 roku, licząca 375 hoteli w 8 krajach Europy. Jest też czwartą co do wielkości siecią restauracji we Francji. Aby stworzyć charakterystyczne dla swojej marki wzornictwo, oddające autentyczność i gościnność, sieć Campanile zwróciła się do francuskiego projektanta Patricka Jouina, zaś menu restauracji opracował nagrodzony gwiazdkami Michelina szef kuchni Philippe Renard. Rok 2016 będzie szczególnie ważny w międzynarodowej strategii Campanile - oprócz wejścia na rynek bliskowschodni, marka otworzy latem tego roku swój pierwszy hotel w Szanghaju.

Poprzez rozpowszechnienie Premiere Classe i Campanile na rynkach Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki, gdzie nasze cztero- i pięciogwiazdkowe marki są już dobrze zakorzenione, wychodzimy naprzeciw rzeczywistemu lokalnemu zapotrzebowaniu na hotele ekonomiczne, oferując klientom wysoką jakość usług bez kompromisów - wyjaśnia Pierre Frederic Roulot, prezes i dyrektor wykonawczy Grupy Louvre Hotels.

Pierwszy hotel Premiere Classe otworzy swoje drzwi w Dżeddzie, w Arabii Saudyjskiej, w 2018 roku, podczas gdy pierwsze lokalizacje hoteli Campanile zostaną ogłoszone w najbliższych miesiącach. Te nowe możliwości współgrają ze strategią międzynarodowego rozwoju Grupy, jednocześnie wypełniając potrzeby wskazane przez Radę Współpracy Zatoki Perskiej.

Według danych Światowej Organizacji Turystycznej (UNWTO), liczba zagranicznych turystów na Bliskim Wschodzie wzrosła w 2015 roku o 3%, osiągając poziom 54 mln. Kontynuowany jest trend wzrostowy notowany od 2014 roku.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz