Nowe hotele w Bydgoszczy

W centrum Bydgoszczy ma pojawić się kilkaset nowych miejsc hotelowych. Pozwolenie na budowę przy ulicy Chopina otrzymała już m.in. francuska firma Campanile.

Na ukończeniu jest również budowa hotelu Holiday Inn przy ulicy Grodzkiej. Wykonawcą tego projektu jest firma Budizol, w którym powstaną miejsca dla 138 gości. Hotel zostanie wyposażony w dwie sale konferencyjne, ponieważ przewiduje się organizowanie wizyt biznesowych.

Kompleks ma posiadać również specjalną nadbudowę, która ma zostać zawieszona nad Brdą. Będzie ona wymagała jednak specjalnych pozwoleń od Rejonowego Zarządu Dróg Wodnych.
Inwestor zamierza również udostępnić gościom hotelowym fragmenty XI – wiecznych wykopalisk pochodzących z wydobytego gruntu jeszcze przed budową owego hotelu. Można będzie je podziwiać idąc wzdłuż korytarzem po szklanym stropie.

Prace związane z budową Holiday Inn mają się zakończyć jeszcze w tym roku. Planowana jest również budowa innego hotelu, który powstanie na przy skrzyżowaniu ulic Chopina i Jagiellońskiej. Pozwolenie na tą inwestycję otrzymała już francuska firma Campanile.

Nie wiadomo jeszcze jak rozwiąże się sytuacja z budową hotelu przy ulicy Gdańskiej i Śniadeckich. Pojawiła się kwestia problematyczna. W miejscu, gdzie planowana jest budowa nowoczesnej kamienicy z przeznaczeniem na hotel musi zaczekać, gdyż miasto nie sprzedało jeszcze tego gruntu.


Źródło: e-hotelarz.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz