Nowe informacje o targach Meetings Poland Expo 2010

Tegoroczne Targi Meetings Poland Expo 17-18.11.2010 spotkały się z dużym zainteresowaniem gości zagranicznych. Przyjeżdża doborowe grono wykładowców. O doświadczeniach stolicy kultury europejskiej opowie Jacquie Rogers - menedżerka Centrum Kongresowego z Liverpoolu, a o doświadczeniach Portugalii ze swojej prezydencji opowie Helena Weinstein, wiceprezes Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Profesjonalnych Organizatorów Kongresów. Sposoby skutecznego marketingu usług konferencyjnych przedstawi Paul Kennedy, były prezes światowych targów EIBTM, jeden z najbardziej znanych ekspertów branży w skali globalnej. Specjalne sesje adresowane są do menedżerów marketingu i szkoleń z korporacji i stowarzyszeń profesjonalnych. Ponadto przybywa grupa studyjna – agencje przemysłu spotkań z Niemiec, z którymi zaplanowano warsztaty. Zwiększyła się liczba partnerów z różnych środowisk generujące różne zlecenia konferencyjne. Dla środowiska managerów swoje wykłady przygotowały Centrum Edukacji i Biznesu. Trwa kampania na Goldenline i na bilboardach Clear Channel. Interesujące warsztaty organizowane przez Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” oraz MPI Poland Club a także Meeting Planner. Aż dwukrotnie organizowane jest seminarium „Życie z adrenaliną”, podczas których spotkać można będzie m.in.. Romana Paszke (17.11) oraz Marka Kamińskiego i Mateusza Kusznierewicza (18.11). Targi Meetings Poland powinny zaowocować konkretnymi kontraktami i propozycjami konferencji i wydarzeń korporacyjnych.

Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” oraz redakcja magazynu THINKTANK zapraszają na seminarium (17.11) pt. „Tajniki  skutecznej organizacji profesjonalnych wydarzeń.. wśród panelistów Anna Zimecka, dyrektor Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR, organizator najważniejszych konkursów i gal dla środowiska marketingu, reklamy i mediów (EFFIE, KTR i Media Trendy), Adam Samorek, kierownik działu edukacji i rozwoju Kompanii Piwowarskiej SA; Wojciech Latek, prezes agencji eventowej „Paprika”.

Z ostatniej chwili: Na rozpoczęciu powyższego seminarium odbędzie się spotkanie z Czesławem Bieleckim kandydatem na prezydenta Warszawy, który przedstawi głos „Wizja i marka Warszawy jako miasta spotkań biznesowych”. Stowarzyszenie przyjęło propozycję takiego spotkania, kontynuując tradycję spotkań przedwyborczych w latach poprzednich uznając, że przy zachowaniu swej neutralności politycznej, spełnia w ten sposób statutowe zadanie lobbingu na rzecz rozwijania funkcji konferencyjno-kongresowych Polski.

Dla Zleceniodawców Konferencji dostępne są liczne udogodnienia, w tym Klub Spotkań Biznesowych.

Więcej: www.meetingspoland.pl/expo

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum