Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
24.10.2017

Nowe oblicze Sheraton Warsaw Hotel

Nowe oblicze Sheraton Warsaw Hotel

Warszawski hotel uległ całkowitej renowacji. W Sheraton Warsaw Hotel odnowiono wszystkie pokoje hotelowe, by jeszcze bardziej wpasowywały się w potrzeby gości.

Należąca do grupy Marriott International Inc. sieć Sheraton Hotels & Resorts ogłosiła, że hotel został przeszedł kompletną renowację. Autorem projektu był londyński architekt Alex Kravetz. Stworzył on rezydencjonalny wystrój, który przypadnie do gustu wysokiej rangi dyplomatom oraz wszystkim osobom, które oczekuję od hotelu najwyższego standardu i komfortu.

Apartamenty w Sheraton Warsaw Hotel to połączone ze sobą pomieszczenia, w których można zarówno pracować, jak i w spokoju wypocząć. Atmosfera sprzyja łączeniu pracy z relaksem. W środku goście znajdą bardzo wygodne łóżka, które zyskały już sławę. Produkowane są specjalnie dla marki Sheraton. Wyróżniaja je fakt, że łóżka te eliminują występowanie wszelkich punktów ucisku, tym samym zapewniając spokojny sen po długim locie, intensywnych ćwiczeniach fizycznych lub zwiedzaniu Warszawy.Warszawski hotel znajduje się przy Placu Trzech Krzyży, przy Parku Ujazdowskim. To doskonała lokalizacja, ponieważ w sąsiedztwie znajduje się wiele interesujących restauracji, eleganckich sklepów i rządowych instytucji. W tym miejscu można zrelaksować się, skosztować niezapomnianych dzieł sztuki kulinarnej i nawiązać nowe kontakty osobiste i biznesowe.


Renowacja cały czas trwa. Dotychczas oddano do użytku gości pierwsze piętro. Reszta ma zostać skończona do końca roku.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij