Nowe plany władz Stowarzyszenia Branży Eventowej

Nowe plany władz Stowarzyszenia Branży Eventowej

Na początku stycznia bieżącego roku odbyło się pierwsze robocze spotkanie nowych władz Stowarzyszenia Branży Eventowej.

W związku ze stałym rozwojem Stowarzyszenia i ciągłej intensyfikacji działań mających zwiększyć profesjonalizm  zapadły nowe decyzje odnośnie tego za jakie obszary tematyczne będą odpowiadać konkretne osoby: Marta Dunin-Michałowska (Mea Group) - Prezes Zarządu - edukacja, Żaneta Berus (Ptak Warsaw Expo) - Członek Zarządu - rozwój współpracy międzynarodowej, Renata Razmuk (Social Connect Group) - Członek Zarządu- konferencje i wydarzenia specjalne, Marcin Stefański (Expo Mazury) - Członek Zarządu - rozwój regionalny, Piotr Wojdat (Evenea) - Członek Zarządu - kwestie finansowe.

  Głównym założeniem zarządu są cykliczne spotkania oraz organizacja konferencji, debat oraz różnego rodzaju wydarzeń, które mają zacieśnić współpracę między Zarządem a członkami Stowarzyszenia. W obecnej kadencji kluczową kwestią będzie zaangażowanie wszystkich członków w działalność Stowarzyszenia Branży Eventowej.

   „Tylko dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu ekspertów, działających
  na rzecz branży eventowej w ramach naszego stowarzyszenia będzie możliwe zrealizowanie ambitnych planów SBE na lata 2017-2020”
  - mówi Marta Dunin- Michałowska, Prezes Zarządu SBE.

  Już w lutym odbędzie się spotkanie Stowarzysznienia, na którym Zarząd przedstawi długofalowy plan działań i rozwoju Stowarzyszenia Branży Eventowej. Będzie to także okazja do dyskusji o tym, jak w najbliższym czasie chcą działać członkowie SBE, na co zwracać szczególną uwagę oraz o tym, w jakie wydarzenia warto się zaangażować.

  INFORMACJA PRASOWA

   Notatki prasowe

   Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

   Mogą Cię zainteresować

   Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
   Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

   Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

   Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
   Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

   Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

   Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
   Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

   Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

   Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
   Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

   Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

   Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
   Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

   Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

   Archiwum

   Agata
   Event Concierge

   Szukasz obiektu na wydarzenie?

   Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

   Chcę wysłać formularz