Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
26.01.2018

Nowe plany władz Stowarzyszenia Branży Eventowej

Nowe plany władz Stowarzyszenia Branży Eventowej

Na początku stycznia bieżącego roku odbyło się pierwsze robocze spotkanie nowych władz Stowarzyszenia Branży Eventowej.

W związku ze stałym rozwojem Stowarzyszenia i ciągłej intensyfikacji działań mających zwiększyć profesjonalizm  zapadły nowe decyzje odnośnie tego za jakie obszary tematyczne będą odpowiadać konkretne osoby: Marta Dunin-Michałowska (Mea Group) - Prezes Zarządu - edukacja, Żaneta Berus (Ptak Warsaw Expo) - Członek Zarządu - rozwój współpracy międzynarodowej, Renata Razmuk (Social Connect Group) - Członek Zarządu- konferencje i wydarzenia specjalne, Marcin Stefański (Expo Mazury) - Członek Zarządu - rozwój regionalny, Piotr Wojdat (Evenea) - Członek Zarządu - kwestie finansowe.

  Głównym założeniem zarządu są cykliczne spotkania oraz organizacja konferencji, debat oraz różnego rodzaju wydarzeń, które mają zacieśnić współpracę między Zarządem a członkami Stowarzyszenia. W obecnej kadencji kluczową kwestią będzie zaangażowanie wszystkich członków w działalność Stowarzyszenia Branży Eventowej.

   „Tylko dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu ekspertów, działających
  na rzecz branży eventowej w ramach naszego stowarzyszenia będzie możliwe zrealizowanie ambitnych planów SBE na lata 2017-2020”
  - mówi Marta Dunin- Michałowska, Prezes Zarządu SBE.

  Już w lutym odbędzie się spotkanie Stowarzysznienia, na którym Zarząd przedstawi długofalowy plan działań i rozwoju Stowarzyszenia Branży Eventowej. Będzie to także okazja do dyskusji o tym, jak w najbliższym czasie chcą działać członkowie SBE, na co zwracać szczególną uwagę oraz o tym, w jakie wydarzenia warto się zaangażować.

  INFORMACJA PRASOWA

   POWRÓT

   Notatki prasowe

   Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
   Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij