Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
22.08.2018

Nowe sale konferencyjne w Pałacu Alexandrinum

Nowe sale konferencyjne w Pałacu Alexandrinum

Pałac Alexandrinum wzbogacił się o dwie eleganckie i stylowe sale szkoleniowo-bankietowe. Kilka miesięcy temu do dyspozycji gości oddana została kolejna część pałacowego kompleksu - Rezydencja. W nowym budynku znajdują się również komfortowe pokoje, które poszerzyły zaplecze noclegowe tego podwarszawskiego hotelu.

W pałacowej Rezydencji znajdują się dwie nowe sale, które rozmieszczono na dwóch piętrach. Sala konferencyjna dolna na parterze to eleganckie i przestronne pomieszczenie z bezpośrednim wyjściem na taras. Dzięki wysokim oknom sala jest dobrze doświetlona (w razie potrzeby jest możliwość zaciemnienia). W tym miejscu organizowane są wydarzenia nawet na 200 osób w układzie teatralnym. Posiada 270 m2 powierzchni. Salę dolną można podzielić na 3 niezależne sale w razie potrzeby. W takim przypadku można zorganizować kilka mniejszych spotkań w tym samym czasie.

Sala konferencyjna górna znajduje się na pierwszym piętrze nowego budynku. Również posiada dostęp do światła dziennego. Jest bardzo przestronna, nowoczesna i funkcjonalna, dlatego można zaaranżować ją na kilka sposobów. Posiada 220 m2 powierzchni i pomieści do 100 osób.Obie sale wyposażono w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Do dyspozycji organizatorów eventów są m.in. ekran i rzutnik, a także wysokiej klasy nagłośnienie.Poza nowymi salami Pałac Alexandrinum posiada jeszcze kilka innych sal konferencyjnych i bankietowych, dlatego organizatorzy mają wiele możliwości do wyboru.

A wszystko to w dobrej lokalizacji i niedaleko Warszawy!
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij