Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.10.2015

Nowe technologie na III Kongresie Profesjonalistów IT

Nowe technologie na III Kongresie Profesjonalistów IT

III Kongres Profesjonalistów IT rozpocznie się w Rzeszowie już za 15 dni. Głównym tematem tegorocznej edycji kongresu będą nowe technologie jako wsparcie inteligentnych specjalizacji. Ponownie organizatorem konferencji jest Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej.

Podczas konferencji odbędą się liczne prelekcje z trzech bloków tematycznych: nowoczesne technologie medyczne, ICT dla nowoczesnych społeczności oraz inteligentne systemy zarządzania. Znani specjaliści z branży IT i nowych technologii poruszą zagadnienia bliskie uczestnikom kongresu.

W ramach pierwszego bloku wystąpi Piotr Skup ze spółki Medim i opowie o zastosowaniu nowych rozwiązań technologicznych w szpitalach. Podczas drugiego bloku odbędzie się wystąpienie Rafała Cencory i Piotra Bereziewicza z Theappcreate. Opowiedzą słuchaczom o aplikacjach mobilnych użytecznych w biznesie. W ramach bloku ostatniego wypowie się Robert Sitarz, specjalista ds. badań i rozwoju w TOP S.A.. Opowie on o szerokim zastosowaniu matematyki w biznesie.

Wśród prelegentów znajdzie się między innymi twórca Face Controllera i prezes firmy Risenbit Norbert Pisz. Opowie on o możliwościach i innowacyjnych zastosowaniach sensora Kinect. Pojawi się także Michał Szawuła, menedżer ds. rozwoju itWorks, który razem z kierownikiem działu rozwoju oprogramowania Krzysztofem Załęskim opowie o zmianach wymagań biznesu względem IT. Na koniec Dariusz Tworzydło, ekspert z zakresu public relations, opowie o działaniu wirtualnego biura prasowego Newslink - inteligentnego narzędzia służącego do komunikacji firmy z mediami.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal MojeKonferencje.pl.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij