Nowe trendy i technologie na Kongresie Profesjonalistów PR
Przez dwa dni w stolicy Podkarpacia inspiracji i bodźców do efektywnych działań komunikacyjnych poszukiwać będą uczestnicy Kongresu Profesjonalistów Public Relations. To tutaj eksperci podzielą się doświadczeniem i efektami własnej pracy. Zaprezentują również konkretne rozwiązania technologiczne i narzędzia wspierające pracę działów PR. Powiedzą nie tylko o tym, co jest obecnie modne, ale także o tym, co będzie wyznaczało ścieżki rozwoju PR za kilka najbliższych lat. Co roku nasze spotkania dostarczają impuls do działania, inspirują do nieszablonowych sposobów myślenia – wyjaśnia dr Dariusz Tworzydło z Uniwersytetu Wrocławskiego, organizator kongresów PR.


Innowacyjne technologie receptą na wyzwania branży

Osoby zajmujące się public relations muszą nadążać za zmianami, które w obliczu intensywnego rozwoju komunikowania są nieuniknione. Wspomnianym przemianom towarzyszą rosnące oczekiwania otoczenia oraz nowe rozwiązania, które trzeba umieć właściwie wykorzystywać. Podczas tegorocznego Kongresu Sebastian BYKOWSKI Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Generalny, PRESS-SERVICE Monitoring Mediów przedstawi nowe możliwości pomiaru efektywności działań w mediach na podstawie portalu inforia.net. Natomiast o PR 2020 i wyzwaniach stojących przed branżą opowie Paweł TROCHIMIUK, Prezes Zarządu Partner of Promotion. Inspirująco zapowiada się także wystąpienie Mateusza TUŁECKIEGO, Doradcy Zarządu ds. Marketingu i PR Satus Venture, poświęcone komunikacji start’upów. Podczas Kongresu będzie można także dowiedzieć się, jakich działań public relations w obliczu rewolucji komunikacyjnej oczekują przedstawiciele mediów. O tym opowie Tomasz MACHAŁA, Dyrektor Zarządzający oraz Redaktor Naczelny NaTemat. To tylko niektóre z zagadnień, które będą poruszane podczas Kongresu.


Nowe spojrzenie na finansowanie działań PR

Podczas kwietniowego spotkania szczególną uwagę zwrócimy na problem finansowania działań public relations. Często, pomimo znakomitych pomysłów i idei, to właśnie brak środków stanowi jedną z barier uniemożliwiających podejmowanie kroków w tym obszarze. Chcemy przybliżać wiedzę na temat pozyskiwania środków na działania komunikacyjne z różnych dostępnych źródeł i programów – mówi dr Dariusz Tworzydło. O technologiach i finansowaniu działań PR w obliczu nowej perspektywy unijnej opowie m.in. Szymon SIKORSKI, Prezes Zarządu, Publicon Sp. z o.o., oraz Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.


Branża public relations: czy przestaliśmy się rozwijać?

To temat debaty, która odbędzie się drugiego dnia Kongresu. Podczas niej o przyszłości public relations, kierunkach rozwoju, szansach i zagrożeniach dyskutować będą między innymi: Rafał CZECHOWSKI, Prezes Zarządu, ImagoPR, Jerzy CISZEWSKI, Prezes Zarządu, Ciszewski PR oraz Jarosław RECZEK, Dyrektor Departamentu Promocji, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Debatę moderował będzie Marek WRÓBEL, NeuronPR, Fundacja InternetPR.Do końca marca na uczestników czekają specjalne rabaty

Zainteresowanych udziałem w Kongresie Profesjonalistów PR zachęcamy do zgłoszenia swojego uczestnictwa już dziś i tym samym do skorzystania ze specjalnej oferty cenowej. Atrakcyjne rabaty obowiązują do końca marca br. Głównymi partnerami Kongresu są: Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miasta Rzeszowa. Sponsorem głównym jest PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia, w tym program, znajdują się na stronie www.kongresprofesjonalistow.pl


PRzygotowania trwają! Bądź na bieżąco

Zachęcamy do śledzenia profilu Kongresu Profesjonalistów Public Relations na portalu Facebook. Publikujemy na nim wszystkie aktualności związane z nadchodzącym wydarzeniem: https://www.facebook.com/kongrespr?ref=ts&fref=ts

Zapraszamy również do obejrzenia filmu promującego Kongres: http://www.youtube.com/watch?v=ljmpY3bQvYs

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz