Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
14.12.2016

Nowi współpracownicy - Louvre Hotels Group i Travelzen podpisali umowę partnerską

Nowi współpracownicy - Louvre Hotels Group i Travelzen podpisali umowę partnerską

Travelzen to chińska platforma rezerwacyjna i największy w kraju sprzedawca biletów lotniczych. Internetowa platforma umożliwia rezerwację miejsc w hotelach, biletów lotniczych i rejsów. Swoją działalność rozpoczęła w Hong Kongu 9 lat temu. Zatrudnia ok. 1 200 pracowników. Travelzen stosuje nowatorskie sposoby płatności i rezerwacji. Z platformy korzysta ponad 100 milionów Chińczyków.

Potencjał Travelzen dostrzegła sieć Louvre Hotels Group, która podpisała z chińską platformą umowę partnerską 1 grudnia. Właściciele spółki pragną czerpać wiedzę od azjatyckich specjalistów i szukają inspiracji w sprawie zarządzania i promocji swoimi hoteli. Potrzebują nowych partnerów, którzy pomogą spółce sprostać wymaganiom wysoko zdigitalizowanej chińskiej gospodarce.

Louvre Hotels Group otworzył w październiku w Szanghaju pierwszy hotel Campanile. W planach jest otwarcie w Chinach wielu nowych hoteli na przestrzeni 3 lat. Sieć działa aktywnie w najczęściej odwiedzanej przez Chińczyków Indonezji i Korei Południowej.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij