Nowinki technologiczne w branży hotelarskiej

Skross przedstawia nowe adaptery podróżne przeznaczone dla branży hotelarskiej. Skross Single Travel oraz Skross World Travel Adapter 3 umożliwiają podłączanie do prądu urządzeń pochodzących ze 150 krajów na całym świecie, niezależnie od typu wtyczki. To przydatny gadżet, szczególnie z perspektywy zbliżających się mistrzostw Euro 2012.

60% zagranicznych turystów odwiedzających polskie hotele to goście biznesowi. Każdy z nich wyposażony jest w komputer typu laptop, telefon komórkowy, maszynkę do golenia i inne urządzenia, które do sprawnego funkcjonowania wymagają podłączenia do prądu. Zabieg ten nie uda się jednak bez odpowiedniej przejściówki - polskie gniazdka różnią się od zagranicznych, np. angielskich czy włoskich. Z tego powodu coraz popularniejszym standardem hotelowym jest możliwość zakupienia lub wypożyczenia tzw. adapterów do prądu.

Przy wyborze tego typu urządzeń warto przyjrzeć się polskim i unijnym normom bezpieczeństwa. Niestety adaptery dostępne na polskim rynku to nierzadko amatorskie przejściówki z szeregiem wystających, niezbyt bezpiecznych i funkcjonalnych bolców, łatwych do wyłamania czy zgubienia. A w tego typu urządzeniach liczy się przede wszystkim funkcjonalna, składana budowa oraz uziemienie - I i II klasy.

Obok walorów technicznych, warto dodatkowo zwrócić uwagę na możliwość nadrukowania firmowego logo - taki zabieg nie tylko skutecznie zapobiega kradzieżom, ale dodatkowo utrwala wizerunek danego obiektu w świadomości gościa hotelowego.

- Hotelom proponuje się dwa urządzenia kompatybilne ze sprzętem pochodzącym ze 150 krajów na całym świecie. Skross Single Travel Adapter ze względu na niską cenę może być wypożyczany bezpłatnie lub na stałe umieszczany w hotelowych pokojach. Z kolei Skross World Travel Adapter 3 to rozbudowana wersja adaptera, którą większość hoteli wprowadza do sprzedaży. Urządzenie jest w pełni składane, zatem zmieści się zarówno w małym bagażu podręcznym, aktówce, jak i dużej walizce - mówi Jakub Rejek odpowiadający za dystrybucję szwajcarskiej marki Skross w polskich hotelach.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii w hotelarstwie to dziś konieczność. O pewnych nowinkach warto pomyśleć zawczasu, szczególnie z perspektywy zbliżających się mistrzostw Euro 2012, które dla tej branży będą prawdziwym wyzwaniem.

Więcej o urządzeniach dla branży hotelarskiej znaleźć można na stronie internetowej www.skross.com.pl.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz