Nowoczesna konferencja w starodawnym stylu

Nowoczesna konferencja w starodawnym stylu

W ostatnich latach wzmaga się trend związany z powrotami do przeszłości. Można to dostrzec w modzie i wystrojach wnętrz. Minimalizm konkuruje na równi z z bogactwem ozdób i przepychem. Urbanistyczne podejście nie sprawdza się, gdy próbujemy stworzyć rodzinną i przyjemną atmosferę, w której uczestnicy spotkania poczują się wyjątkowo. Jednym z najpiękniejszych zabytkowych budynków, który jest dostosowany pod wymagania konferencyjne jest Pałac Lasotów.

Właściciele postawili na oryginalność, którą tworzy długa historia budynku. Sale balowe w połączeniu z ekskluzywnym ubiorem obsługi tworzą magiczny klimat. Cała dworska otoczka zapada w pamięć każdemu kto przekracza mury posesji. Goście mogą podziwiać dopracowaną sztukaterię, rzeźbione łuki oraz kolorowe witraże. Zimą pomieszczenia są ogrzewane piecami kaflowymi. Jest to już niemal zapomniany sposób, który doskonale pamiętają nasze babcie. Gdy za oknami mróz, uczestnicy spotkania mogą poczuć przyjemne ciepło, jakie znają z dzieciństwa. Takie pomysły zdecydowanie wyróżniają pałac pośród konkurenci, dlatego warto być kreatywnym. Wystrój sal ma ogromne znaczenie podczas przyjmowania w nich współpracowników czy potencjalnych klientów. Jasne kolory i dobre oświetlenie zmniejszają poczucie zmęczenia. Dobrze, jeśli okna są na tyle duże, aby zapewniały dostęp do naturalnego świata przez jak najdłuższy czas. W wyciszonych i przyjemnych salach można zapomnieć o troskach dnia codziennego i poczuć się niemal jak na wakacjach.


Profesjonalność z klasą

Dworska atmosfera wcale nie wyklucza funkcjonalności i profesjonalizmu. Położenie Pałacu to zaledwie 13 kilometrów od Warszawy, co zapewnia bardzo dobry dojazd zarówno z lotniska, jak i z dworca. Budynek posiada cztery sale konferencyjne, a w n największej może zasiąść aż 80 osób. Choć mury pochodzą z XIX wieku to zapewniają nowoczesne zaplecze multimedialne, dzięki czemu każde wydarzenie biznesowe można prowadzić w łatwy i przyjemny sposób. Jest to idealny przykład, że połączanie urokliwego budynku z prawdziwie wygodnymi rozwiązaniami,jest jak najbardziej możliwe. Aby uniknąć ciężkiej atmosfery warto wykorzystywać naturalne walory danej lokalizacji. Wolne chwile spęczone na spacerowaniu po parku, pozwolą zachować bezpieczny bilans między swobodą, a napiętym harmonogramem spotkania. Dobrym pomysłem jest organizacja szkoleń lub bankietów na świeżym powietrzu Otoczenie drzew zapewnia spokój i ciszę, a w powietrzu unoszą się przyjemne leśne zapachy, które dopełniają stworzoną przez wystrój atmosferę.


Szlachecka uczta

Mówi się, że przez żołądek do serca. Kierując się tym przysłowiem nie tylko w miłości, ale także w biznesie można osiągnąć bardzo dużo. Podczas długich konferencji czy prelekcji warto zwrócić szczególną uwagę na przerwy lunchowe i kawowe. Głód zmniejsza koncentrację oraz pogarsza samopoczucie, a przecież organizując event chcemy, aby pozostawił on tylko pozytywne wspomnienia. O statusie społecznym staropolskiej rodziny decydowały organizowane uczty. Długość stołu i ciężar posiłków lepiej określał majętność niż najpiękniejsze kosztowności. Dziś łatwiej nam zdobyć wysokiej jakości mięso, świeże owoce czy warzywa, więc oceniamy zdolności kucharza za smak i wygląd potraw. Organizując wydarzenie biznesowe w starodawnym stylu, dobrze jeśli restauracja wykorzystuje sprawdzone przepisy, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Kuchnia pałacowa oraz ekskluzywne sale idealnie wpasowują się dworską koncepcję, która zaskoczy nie jednego Gościa. Szukając pomysłów na wyjazd integracyjny, szkolenie lub konferencję warto zwrócić uwagę na odrestaurowane budynki, która posiadają w sobie wielopokoleniowego ducha.  

  

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz