Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
27.01.2011

Nowoczesna książka o innowacyjnym hotelarstwie

Na rynku wydawniczym ukazała się książka "Nowoczesne Hotelarstwo - od projektowania do wyposażenia" opracowana pod redakcją prof. dr arch. Zenona Błądka. Zawiera ona omówienie bieżących światowych tendencji, osiągnięć i przykładów z zakresu hotelarstwa ujętych w ciekawą całość przez zespół projektantów specjalizujących się od wielu lat w branży hotelarskiej.

Nowa pozycja wydawnictwa Palladium przeznaczona jest zarówno dla hotelarzy, inwestorów, architektów, studentów i osób amatorsko interesujących się branżą turystyczną.

Książka zawiera m.in. 190 stron ilustracji graficznych i zdjęciowych, w tym 30 kolorowych, pełne i szczegółowe omówienie poszczególnych pionów obsługowych hotelu, szeroką prezentację aktualnych trendów w zakresie projektowania i wyposażania, zwłaszcza zespołów spa/wellness, rekreacyjnych, lobby oraz części mieszkalnej, liczne przykłady obiektów zrealizowanych z całego świata, w tym rzuty kondygnacji, szczegółowe plany np. zespołów spa/wellness, wielofunkcyjnych, lobby, jednostek mieszkalnych i wielu innych, rozdziały poświęcone m.in. roli design’u i ekologii w hotelu, zagadnieniom modernizacji obiektów istniejących, a także wizjonerskim kierunkom rozwoju branży, wskaźniki programowe niezbędne do prawidłowego zaprojektowania i wyposażenia obiektu, wytyczne w zakresie przystosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz analizę czynników wpływających na pozytywny odbiór obiektu przez gości i zyskanie miana „hotelu przyjaznego”.

Prof. dr arch. Zenon Błądek, który sprawował pieczę nad publikacją jest cenionym specjalistą i dydaktykiem w dziedzinie hotelarstwa. Posiada on prawie 50-letnie doświadczenie w tej branży.

Cena za to kompendium wiedzy o nowościach hotelarskich i architektonicznych to ok. 130 zł.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij