Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
15.05.2021

Nowoczesność i komfort w Air Hotel w Warszawie!

Nowoczesność i komfort w Air Hotel w Warszawie!

Ostatnie dwa lata nie oszczędzały nas pod względem problemów, stresu i zaskoczeń. Trudne czasu wielokrotnie zmuszały do bezradnego rozłożenia rąk lub wyrywania włosów z głowy. W takim ujęciu pojawiająca się powoli i nieśmiałe wiosna zdaje się dodawać nam otuchy i motywacji, aby jeszcze się nie poddawać i wciąż walczyć o swoje firmy i swój własny rozwój zawodowy.

Dla wszystkich, którzy potrzebują jednak chwili wytchnienia, idealnym rozwiązaniem będą nowoczesne, klimatyzowane pokoje w Air Hotel w Warszawie.

Air Hotel mieści się na Okęciu, niedaleko lotniska Chopina, zachwycając przejezdnych współczesną architekturą oraz minimalistycznym designem. To doskonałe miejsce na postój podczas podróży służbowej, gdy po długich negocjacjach, zebraniach i naradach pragnie się wyłącznie chwili relaksu i spokoju. Jednocześnie w pełni wyposażone pokoje umożliwiają pracę zdalną i wypełnianie obowiązków zawodowych w cichej atmosferze hotelu.


Już na pierwszy rzut oka można dostrzec niebanalną stylizację Air Hotelu, w którym w ciekawy sposób połączono odcienie szarości z jaskrawym żółtym kolorem. Do tego proste faktury, miękkie tkaniny oraz dopracowane w nawet najmniejszym detalu wnętrza stanowią gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług noclegowych.

W ofercie znajdują się klimatyzowane pokoje z dostępem do darmowego, bezprzewodowego Internetu. Zależnie od potrzeb oferowane są pokoje jednoosobowe, dwuosobowe lub trzyosobowe z łóżkami pojedynczymi lub podwójnymi, tzw. małżeńskimi, z których korzystać może również tylko jedna osoba.


Do pokojów dostarczane są pożywne śniadania skomponowane z najwyższej jakości składników i lokalnych produktów, które pozwolą pozytywnie rozpocząć dzień i zyskać siłę przed nowymi wyzwaniami zawodowymi. Wszystkie te elementy sprawiają, że Air Hotel w Warszawie to idealne miejsce na odpoczynek przed, jak i po pracy, a także świetna przestrzeń do poszukiwań innowacji i realizowania kreatywnych projektów. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij