Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
31.07.2021

Nowoczesność i styl w Hotelu Park Inn by Radisson

Nowoczesność i styl w Hotelu Park Inn by Radisson

Rynek hotelarski powoli nabiera rozpędu, przyjmując gości zarówno indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Warto więc przyjrzeć się najbardziej atrakcyjnym ofertom, a jedną z nich jest oferta Hotelu Park Inn by Radisson znajdującego się w centrum Krakowa. To połączenie nowoczesnych usług z niepowtarzanym stylem, dzięki czemu obiekt doskonale spełnia rolę reprezentacyjną podczas spotkań firmowych.

Dla klientów biznesowych szczególne znaczenie ma lokalizacja obiektu, w którym planują zorganizować szkolenie lub konferencję. Z tego względu proponujemy dogodnie położony, ponieważ w bliskim sąsiedztwie najważniejszych atrakcji Krakowa, Hotel Park Inn by Radisson.

Niedaleko znajduje się słynny Zamek Królewski Wawel oraz żydowska dzielnica Kazimierz. Umożliwia to łatwe połączenie biznesowych spotkań z atrakcjami dodatkowymi. Zdecydowanie każdy z gości doceni możliwość zwiedzenia jednych z najważniejszych zabytków w naszym dorobku historyczno-kulturalnym.

Okres od czerwca do października stanowi najlepszy czas na organizację wyjazdów firmowych i integracyjnych. Zazwyczaj są to wydarzenia kilkudniowe, co wymusza konieczność zapewniania gościom miejsc noclegowych. W hotelu znajduje się ponad 150 pokoi, które wyróżniają się nie tylko nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, ale także wspaniałym designem.


Jasne i przestronne wnętrza posiadają pełne wyposażenie, w tym biurka do pracy, dostęp do niezawodnego Internetu, klimatyzację, sejf oraz telewizję z bogatym pakietem programów. W ofercie znajdują się również pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także apartamenty o podwyższonym standardzie.

Warto przyjrzeć się również centrum konferencyjnemu, gdyż to w nim uczestnicy spotkań będą pracować przez większą część dnia. Dostępna jest przestrzeń biznesowa o powierzchni aż 1000 m2, która dzieli się na 5 wielofunkcyjnych sal konferencyjno-bankietowych. Pomieszczenia są połączone foyer o wielkości 400 m2, które stanowi świetne miejsce na zorganizowanie stoiska rejestracyjnego lub przerwy cateringowej. Co więcej, z okien rozciąga się piękny widok na Wawel, dzięki czemu można poczuć niepowtarzalny klimat królewskiego miasta.


Sale konferencyjne są dostosowane do organizacji szkoleń, konferencji, warsztatów, seminariów oraz prelekcji. Można w nich zarówno prowadzić przemówienia, jak i organizować bankiety firmowe. Największa z sal może pomieścić maksymalnie 500 osób w układzie teatralnym. Do dyspozycji są również mniejsze pomieszczenia, dopasowane do organizacji kameralnych spotkań. Wszystkie sale są wyposażone w system klimatyzacji, co  stanowi ogromny atut szczególnie w okresy letnie.

Oprócz nowoczesnych miejsc do pracy i odpoczynku, Hotel Park Inn by Radisson posiada stylową restaurację. Jest w niej aż 170 miejsc siedzących, dzięki czemu wszyscy uczestnicy szkolenia lub konferencji mogą zjeść posiłki w tym samym czasie.

Restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej i międzynarodowej. Dania powstają ze świeżych produktów, po czym komponowane są w pięknie prezentujące się kombinacje. Na miejscu znajduje się również bar z bogatą ofertą alkoholi wysokiej jakości oraz kaw i herbat z różnych zakątków świata. 


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij