Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
12.10.2012

Nowoczesny obiekt przy darłowskiej plaży

Już w 2014 roku turyści wybierający się do Darłowa będą mogli spędzić wakacje w luksusowym hotelu przy samej plaży. Aktualnie trwa załatwianie formalności związanych ze zdobyciem pozwoleń na budowę.

Hotel ma powstać na wydmie przy ul. Plażowej w Darłówku Zachodnim. Będzie wybudowany na terenie istniejącego aktualnie w tym miejscu ośrodka wypoczynkowego Nord. Nowy hotel będzie oferował zdecydowanie wyższy, bo 5-gwiazdkowy standard. Według planu będzie posiadał sześć kondygnacji, na których powstanie 200 pokoi. W obiekcie znajdzie się także centrum konferencyjne, basen i parking podziemny.

Pomysł jest wspierany przez lokalne władze, gdyż jego zrealizowanie doprowadzi do utworzenia wielu nowych miejsc pracy w regionie. Do tej pory darłowski samorząd stworzył nowy plan zagospodarowania przestrzennego dla wspomnianej działki przy ul. Plażowej. Burmistrz Darłowa Arkadiusz Klimowicz obiecuje, że będzie ułatwiał inwestorom realizację tak cennej dla Darłowa inwestycji.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij