Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.12.2015

Noworoczne promocje w Z-Hotel Business & Spa!

Noworoczne promocje w Z-Hotel Business & Spa!

Mimo, że w centralnej części Polski śniegu wciąż nie widać, to styczeń i tak zbliża się wielkimi krokami. Z-Hotel Business & Spa specjalnie na nadchodzący rok 2016 przygotował dla organizatorów szkoleń i konferencji pakiet wyjątkowych, noworocznych promocji.

Goście biznesowi Z-Hotel od stycznia mogą liczyć na promocyjny pakiet, w którym zawarte są liczne promocje i gratisy. Każdy organizator eventu odbywającego się w styczniu i w lutym w Z-Hotel Business & Spa otrzyma w gratisie jedną dobę w komfortowym pokoju.

Promocje dotyczą także uczestników szkoleń i konferencji. Przez dwa pierwsze miesiące 2016 roku hotel udostępni naziemny parking oraz fotobudkę na dwie godziny w czasie kolacji całkowicie za darmo. 5% rabatu na dania z menu oraz pokoje z TV LCD i WiFi już od 210 zł, bogate śniadanie, darmowy wstęp na basen, do jacuzzi, do sauny fińskiej i lodowej oraz na salę fitness - to wszystko czeka na klientów biznesowych w Z-Hotel!

Na tym nie kończą się noworoczne promocje. Obsługa hotelu przygotowała dla grup konferencyjnych specjalne propozycje i zabiegi Spa. Goście będą mieli także możliwość zorganizowania zimowego ogniska po szkoleniu czy konferencji. Promocyjny pakiet obowiązuje przez styczeń i luty 2016.

Dlaczego warto? Z-Hotel Business & Spa położony jest w Otwocku zaledwie 20 km od Warszawy. To czterogwiazdkowy hotel dysponujący profesjonalnym centrum konferencyjnym o powierzchni 245 mkw. Wszystkie sale mieszczące się w hotelu wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, bezprzewodowy Internet i są dobrze oświetlone, między innymi dzięki dostępowi do światła dziennego. Hotel położony jest w malowniczej, zielonej i cichej okolicy, dzięki czemu organizowane tu imprezy są także okazją do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij