Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
18.05.2016

Nowy czterogwiazdkowy hotel w Białymstoku jeszcze w tym roku

Nowy czterogwiazdkowy hotel w Białymstoku jeszcze w tym roku
W białostockiej kamienicy po byłym Domu Handlowym Nowy powstanie czterogwiazdkowy hotel Royal, w którego ofercie oprócz sal konferencyjnych znajdzie się spa Dr Ireny Eris oraz własny browar. W budynek zainwestowała spóła Mep-pol, która zapłaciła za nieruchomość ponad 13 mln zł.

Czteropiętrowa kamienica zlokalizowana w stolicy województwa podlaskiego, przy Rynku Kościuszki 11 jest już w trakcie remontu oraz dobudowy nowej części hotelowej. Royal Hotel utrzymany będzie w standardzie czterech gwiazdek i oprócz 45 pokoi dla ok 100 osób zaoferuje powierzchnię konferencyjną, spa Dr Ireny Eris oraz piwo własnej roboty – powstanie tu browar rzemieślniczy Stary Rynek z restauracją, w której będzie można spróbować świeżo uwarzonego piwa. Hotel dysponować będzie również parkingiem dla 40 aut.

Browar i część hotelu będą gotowe jeszcze w tym roku. Natomiast najwyższe piętro zostanie oddane do użytku na początku 2017 roku.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij