Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
30.11.2016

Nowy Dyrektor Centrum Targowego Expo Mazury

Nowy Dyrektor Centrum Targowego Expo Mazury

Rafał Rosiejak zasilił szeregi zespołu Expo Mazury i został nowym Dyrektorem. 25-letnie doświadczenie w branży dało mu przepustkę do zdobycia tak ważnego i odpowiedzialnego zajęcia.

Zarządzał Centrum Konferencyjnym Stadionu PGE Narodowy w Warszawie, organizował rocznie około 500 wydarzeń biznesowych, takich jak kongresy, targi i konferencje. Rafał Rosiejak będzie zajmował się optymalizacją wydarzeń targowych w Expo Mazury, a także zarządzaniem 6 zespołami targowymi, które organizują ok. 20 wydarzeń w roku.

Poza obowiązkami zawodowymi, chętnie uczestniczy w pracach organizacji zajmujących się branżą turystyczną i MICE. Rafał Rosiejak na nudę nie narzeka -  od 2013 roku jest Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Warszawskiej Organizacji Turystycznej, a od 2015 Wiceprezesem Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce. Jest też jednym z jurorów podczas Meeting Planner Power Awards.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij