Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
14.12.2012

Nowy hotel w Kielcach już działa

Wraz z początkiem grudnia Kielce wzbogaciły się o nowy obiekt. Hotel Grafit, bo o nim mowa, swoją działalność oficjalnie rozpoczął 1 grudnia.

Hotel Grafit położony jest na obrzeżach miasta, przy drodze wylotowej na Łódź i niedaleko drogi ekspresowej łączącej Kraków i Warszawę. Jest oddalony zaledwie 2,5 kilometra od Targów Kielece dzięki czemu jest ciekawą propozycją dla osób przyjeżdżających do Kielc w celach biznesowych.

Nowo otwarty hotel dysponuje 48 pokojami i 4 luksusowymi apartamentami. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizję, telefon, sejf oraz mini bar. Posiadają również klimatyzację i dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Ponadto Hotel Grafit posiada bogatą ofertę dla biznesu. Profesjonalne centrum konferencyjne jest w stanie ugościć aż 312 osób. Sala może zostać przedzielona na dwie mniejsze, idealne na szkolenia czy spotkania dla maksymalnie 60 osób. Sale konferencyjne Hotelu Grafit są klimatyzowane i posiadają kompletne wyposażenie audiowizualne.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij