Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
10.10.2012

Nowy hotel w Stargardzie Szczecińskim

Województwo zachodniopomorskie wzbogaciło się o nowy obiekt. 5 października nastąpiło otwarcie nowego obiektu w Stargardzie Szczecińskim.

Hotel Grodzki mieści się w centrum miasta – przy ul. Grodzkiej. W pobliżu znajdują się najciekawsze zabytki Stargardu Szczecińskiego, m.in. Ratusz Staromiejski, Kościół Mariacki czy Dom Kletzina. Położenie hotelu zachwyci wszystkich zwolenników urokliwych miasteczek.

Obiekt dysponuje 30 stylowymi pokojami 1- i 2-osobowymi oraz apartamentem. Jeden z nich jest szczególnie godny uwagi. Nawiązuje do historii Herliciusa – twórcy m.in. dzieł astronomicznych pochodzącego ze Stargardu Szczecinskiego. Pokój mieści się na ostatnim piętrze hotelu. Część sufitu jest przeszklona, co pozwala na obserwację nieba. Na wyposażeniu pokoju znajdują się lunety astronomiczne, które pomogą w tym gościom.

W obiekcie znajduje się także restauracja, serwująca dania kuchni polskiej oraz profesjonalne centrum konferencyjne umożliwiające organizację spotkań biznesowych w kameralnej atmosferze.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij