Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
10.12.2012

Nowy hotel w województwie podkarpackim

W miejscowości Korczowa, niedaleko przejścia granicznego powstaje centrum logistyczne Korczowa Logistic Park. W swojej ofercie będzie posiadało między innymi usługi noclegowe.

Nowy hotel ma być częścią przygranicznego kompleksu w miejscowości Korczowa. Korczowa Logistic Park będzie połączeniem profesjonalnych parkingów, magazynów, stacji serwisowych i powierzchni do wynajęcia, a także umożliwi skorzystanie z usług celnych. Na terenie kompleksu znajdą się również sklepy. Korczowa Logistic Park będzie posiadał kompleksową ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Hotel, który ma powstać na terenie inwestycji będzie oferował swoim gościom komfortowe noclegi w 100 pokojach. Prace budowlane mają rozpocząć się już w 2013 roku i będą podzielone na dwa etapy. Budowa hotelu zaplanowana jest w pierwszym. Całość inwestycji ma być zrealizowana do 2021 roku, a jej koszt to 120 milionów euro.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij