Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
11.10.2010

Nowy image strony internetowej PowerSport + konkurs!

Firma PowerSport - organizator imprez biznesowych i indywidualnych stworzyła nową witrynę internetową dla swoich Klientów - www.PowerSport.pl. Nowa, niezwykle czytelna strona internetowa pozwoli wszystkim zainteresowanym osobom bardzo szybko znaleźć potrzebne informacje.

Strona została podzielona na 3 działy (imprezy firmowe, oferta indywidualna, wydarzenia specjalne), każdy posiada inną kolorystykę, by ułatwić odwiedzającym stronę poruszanie się po witrynie. Projekt nowej strony opracowany na podstawie wytycznych PowerSport, pozwala na szybkie i łatwe odnalezienie poszukiwanych informacji.

Podczas tworzenia nowej, odświeżonej wersji witryny PowerSport postawiło zdecydowanie bardziej na osobę indywidualną, która w tym dziale znajdzie mnogość wyjazdów letnich i zimowych, różnego rodzaju kursy oraz warsztaty.

PowerSport od dłuższego czasu wspiera organizacyjnie wiele wydarzeń w naszym kraju jak i na całym świecie. W niezwykle przejrzysty
sposób przedstawia relacje lub najnowsze zapowiedzi tak wydarzeń jak
m.in. Rage-Race, GT Polonia, 2-letni rejs Nataszy Caban.

Odświeżono nie tylko wygląd strony, ale także wzbogacono ją o liczne nowe funkcjonalności, między innymi dodano w działach oferty indywidualnej i w wydarzeniach specjalnych możliwość dodawania komentarzy pod artykułami i zdjęciami. Dla osób indywidualnych stworzono Forum na którym można wymieniać się spostrzeżeniami dotyczącymi wyjazdów, kursów i warsztatów, a także wydarzeń specjalnych. Założono także system rezerwacji wyjazdów.
Swoje miejsce znalazła aktualizująca się na bieżąco Mapa serwisu. Dodano
oddzielną sekcję z Kartami sportowymi (OK System, MultiSport i FitProfit), a także pojawił się dział Partnerzy.

Prace nad nową stroną internetową www.powersport.pl trwały od kilku
miesięcy. Serwis został zaprojektowany i wykonany przez agencję
interaktywną J-23 przy ścisłej współpracy z firmą PowerSport.

Uwaga konkurs!

Dla pierwszych 30-tu osób, które założą konto i zapiszą się do newslettera na stronie www.powersport.pl, nagrodą będą wejściówki do:
• Galeria Fitness oddział Mokotów - wejściówki do klubu uprawniające do skorzystania z siłowni, sauny i uczestnictwa w zajęciach
http://mokotow.galeria-fitness.pl/
• Akademia Tańca M&I Sulewscy - piątkowe kursy latino, kursy dla par, trochę dla kobiet
http://www.akademiatanca.pl/?gclid=CPGH8Jrd6KMCFRAqDgodYFEl3g
• Free Art Fusion - też szkoła tańca, tylko bardziej nowe style: jazz, modern, hip-hop, bez par
http://freeartfusion.pl/_-FREE_ART_FUSION-_/Studio_Tanca.html
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij