Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
1.07.2013

Nowy najemca Ochota Office Park

Pierwszym nowym najemcą warszawskiego Ochota Office Park od zakupu kompleksu przez Grupę Adgar w czerwcu bieżącego roku okazała się duża instytucja państwowa. Plany co do przyszłości biurowca są jeszcze niejasne, wiadomo jednak, że zakłada się modernizację i unowocześnienie istniejących systemów by możliwie zwiększyć jego wartość i atrakcyjność.

W chwili gdy nowy właściciel rozpoczynał proces wynajmu, kompleks był skomercjalizowany w około 1/5, czego przyczyną była przeprowadzka jak dotąd największego najemcy T-Mobile. Po podpisaniu umowy z nowym najemcą pozostaje w nim jeszcze 75 % wolnej przestrzeni.

W położonym najbliżej Alei Jerozolimskich budynku A, instytucja wynajmie wkrótce bagatela 3 640 m2. 4 i 5 piętro przypada w całości biura urzędu, które dodatkowo zajmą częściowo parter i 2 piętro budynku. Wyprowadzkę do nowego biura najemca planuje na początku września 2013 r. Aranżacją wnętrz zajmie się Grupa Adgar. Umowa najmu została podpisana na 10 lat.

- Bardzo się cieszę, że instytucja państwowa wybrała Ochota Office Park na swoją nową siedzibę. Jako właściciel i zarządca obiektu dołożę wszelkich starań, by budynek w 100% spełnił oczekiwania tego najemcy. Pracujemy obecnie nad planami zmian w kompleksie. Podjęliśmy współpracę ze znanym biurem projektowym Hermanowicz Rewski Architekci. W wyniku modernizacji rozwiązania informatyczne, które już teraz mają wysoki standard, osiągną najwyższy poziom zaawansowania. A sam kompleks będzie zapewniał jeszcze bardziej komfortowe warunki pracy – powiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.

Usadzony w zachodniej części biznesowego centrum Warszawy kompleks Ochota Office Park stanowią trzy połączone ze sobą budynki A, B i C o łącznej powierzchni najmu ponad 43 000 m2. Poszczególne jego części mają od 5 do 7 kondygnacji. W sumie kompleks oferuje ponad 1100 miejsc parkingowych w trzech garażach podziemnych i na parkingu nieopodal budynku.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij