Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
26.11.2019

O wykorzystaniu LinkedIna w promocji hotelu pisze Alexandra Kunowska na blogu PromocjaHotelu.pl

O wykorzystaniu LinkedIna w promocji hotelu pisze Alexandra Kunowska na blogu PromocjaHotelu.pl

Jeśli jeszcze nie trafiliście na bloga PromocjaHotelu.pl, to serdecznie zapraszamy. Tematy, które są poruszane w artykułach obejmują zagadnienia związane z marketingiem hotelu. Publikacje napisane są przystępnym językiem i stanowią cenną dawkę informacji z punktu widzenia hotelarza.

przeczytaj artykul

Blog tworzy grono specjalistów, które z miesiąca na miesiąc powiększa się. Specjaliści z branży hotelarskiej dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami w danym zagadnieniu. Zdradzają przydatne triki, które warto wykorzystać w promocji swojego hotelu.

W ostatnim artykule Alexandra Kunowska, dyrektor sprzedaży i marketingu w ModraSova, była Revenue & E-commerce Manager w Copernicus Toruń Hotel, pisze o "Wykorzystaniu LinkedIna w działaniach marketingowych hotelu". Pani Alexandra zauważa potencjał w tym social mediowym kanale i jego dynamicznie rosnącą popularność. LinkedIn jest pomocny nie tylko w promocji własnej osoby i w dzieleniu się ciekawostkami z Polski i ze świata. Sprawdza się również jako narzędzie do promocji hotelu.

Alexandra Kunowska w swoim artykule na blogu PromocjaHotelu.pl zdradza, jak najlepiej wykorzystać potencjał LinkedIna, na co zwrócić uwagę, jakie posty dodawać na swoją oś czasu i jak budować siatkę kontaktów.

Po wiele inspirujących i przydatnych informacji zapraszamy na bloga - Wykorzystanie LinkedIna w działaniach marketingowych hotelu.

Już nie możemy doczekać się kolejnych publikacji!

przeczytaj artykul

POWRÓT
Copernicus Toruń Hotel
Copernicus Toruń Hotel

Toruń
kujawsko-pomorskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij