Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.10.2021

Obiekt konferencyjny tuż przy plaży - zorganizuj konferencję w Hotel Haffner w Sopocie!

Obiekt konferencyjny tuż przy plaży - zorganizuj konferencję w Hotel Haffner w Sopocie!

Wyjazd nad morze często kojarzy się z wakacjami, słońcem, urlopem... ale czy to jedyny czas w roku, w którym warto odwiedzić nasz piękny Bałtyk? Z pewnością nie! Potrafi on bowiem zachwycić każdego miesiąca, także poza sezonem. Możesz się o tym przekonać, organizując konferencję lub szkolenie w takich właśnie okolicznościach. Jest to możliwe na przykład w Sopocie, we wspaniałym Hotel Haffner*****.

Ten 5-gwiazdkowy obiekt położony został przy ulicy Haffnera 59. Można w nim liczyć na wysoce komfortowe miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach, na nową restaurację, eleganckie SPA oraz oczywiście na 8 wielofunkcyjnych sal biznesowych. Hotel Haffner***** świetnie sprawdza się podczas służbowej podróży, jak i przy organizacji najbardziej wymagających eventów biznesowych na międzynarodowym poziomie. 


Obiekt ten do dyspozycji gości oddaje aż 8 sal konferencyjnych, w których to można zorganizować imprezy firmowe, rodzinne oraz wszelkiego rodzaju eventy biznesowe. Sale te różnią się od siebie pod względem wielkości, a niektóre z nich można łączyć dzięki systemowi mobilnych ścian. Najmniejsza z nich - Sala Bursztynowa - pozwala na organizację kameralnych spotkań dla 12 osób, a największa - Sala Gdańsk+Sopot+Gdynia - jest w stanie pomieścić aż 300 osób w ustawieniu teatralnym. Każde to pomieszczenie jest eleganckie, jasne oraz w pełni wyposażone w nowoczesne sprzęty, takie jak m.in. telewizory, flipcharty oraz bezprzewodowe sieci Internetu. Sale oczywiście zostały profesjonalnie nagłośnione i oświetlone, a prestiżu dodaje im królewska czerwień, która w odpowiednich proporcjach przeplata się z drewnem i złotem.


Hotel Haffner***** oferuje również pokoje typu Basic, Premium, Premium Plus, Family Premium, Business Premium oraz apartamenty w kategoriach: Junior, Deluxe i Royal. Łącznie znajduje się tam 99 pokoi gościnnych oraz 6 przepięknych apartamentów. Pomieszczenia te są przestronne, jasne oraz designerskie. Na pewno skutecznie odpoczniesz w nich po podróży lub pracy. Na gości obiektu czeka również hotelowa restauracja, która serwuje dania inspirowane kuchnią polską i śródziemnomorską. Jej menu doskonale trafia w gusta nawet największych smakoszy! 


Hotel Haffner***** to również przestrzeń pełna relaksu. Znajduje się tam Instytut SPA, który składa się z basenu, sauny, gabinetów kosmetycznych i masażu, a także z siłowni. To jednak nie wszystkie atrakcje, bowiem obsługa obiektu zapewnia kompleksową organizację profesjonalnych zajęć teambuildingowych. Atrakcją samą w sobie jest też dostęp do piaszczystej plaży z leżakami. Chyba trudno wyobrazić sobie bardziej odpowiednie miejsce na wypoczynek po całym dniu spotkań biznesowych!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij