Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
17.07.2020

Odetchnij od miasta – zorganizuj firmowe spotkanie na łonie natury w Hotelu Jakubus

Odetchnij od miasta – zorganizuj firmowe spotkanie na łonie natury w Hotelu Jakubus

Ostatnio pisaliśmy o wyjazdach firmowych nad morzem. Dzisiaj z północy przenosimy się bardziej na południe naszego kraju, do urokliwej miejscowości Wilków na granicy województwa dolnośląskiego i opolskiego. W poniższym artykule chcielibyśmy zachęcić Was do odwiedzenia wyjątkowego miejsca, jakim jest Hotel Jakubus. Dlaczego warto się tam wybrać? Oprócz oferty wewnątrz hotelowych budynków na gości czeka wiele atrakcji również na zewnątrz. Czytajcie dalej!

Hotel Jakubus w Wilkowie to tylko część całego kompleksu. Oprócz głównego budynku goście mogą liczyć na zakwaterowanie również w Hotelu z Parkiem i Hotelu nad Stajnią. Łącznie obiekt oferuje około 100 miejsc noclegowych. Odrestaurowane, zabytkowe budynki łączą rozległe tereny zielone, które wpływają na klimat tego miejsca, pozwalając gościom zrelaksować się i zapomnieć o codziennych troskach. 


Malowniczy teren należący do kompleksu jest również doskonałym miejscem do organizacji firmowych spotkań na łonie natury. Kompleks posiada profesjonalne zaplecze techniczne i infrastrukturę, które umożliwiają organizację wydarzeń plenerowych nawet dla 1500 osób. Wydarzenia te mogą przybrać różne formy - te bardziej formalne, takie jak konferencje, prezentacje i kongresy, jak i te mniej zobowiązujące w postaci np. pikników firmowych, koncertów czy zabaw zespołowych. 


Dużym atutem Hotelu Jakubus jest także zespół doświadczonych specjalistów w temacie organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Obsługa kompleksu na pewno chętnie pomoże na każdym etapie organizacyjnych przygotowań. 


Teren należący do hotelu to aż 40 hektarów! Stąd więc możliwości organizacji czasu na świeżym powietrzu jest co nie miara. Obiekt posiada również własny ośrodek jeździecki i stajnię. W kompleksie organizowane są imprezy tematyczny w dowolnym stylu. Dodatkowo okoliczne zbiorniki wodne umożliwiają uprawianie rozmaitych sportów, a nawet wędkowanie. Goście Hotelu Jakubus z pewnością nie będą się tu nudzić. 


Przypomnijmy, że aktualnie spotkania organizowane na świeżym powietrzu są najbezpieczniejszą opcją dla większych zgromadzeń. Nawet przy większej liczbie uczestników wirus trudniej się rozprzestrzenia na dworze. Stąd również rekomendacje rządu dla organizacji eventów na otwartych przestrzeniach.

Jeśli jednak pogoda nam nie dopisze, Hotel Jakubus posiada rozwinięte zaplecze eventowe również wewnątrz swoich budynków. W skład oferty konferencyjnej wchodzą: Duża sala konferencyjna, Mała sala konferencyjna (Hotel Jakubus), Duża sala i Sala kominkowa (w Hotelu za Parkiem). Te 4 przestrzenie przystosowane są do organizacji bardziej formalnych spotkań typu konferencje czy szkolenia. Na terenie kompleksu znajduje się także Sala konferencyjna PianoBAR, Riders Club, Chata nad Stawami i Namiot letni. Każdy organizator znajdzie więc tu coś dla siebie - coś, co odpowiada jego potrzebom. 


Na uwagę zasługuje również smaczna kuchnia Hotelu Jakubus. Kucharze specjalizują się głównie w potrawach kuchni polskiej, ale w menu można również znaleźć dania inspirowane kuchnią śródziemnomorską. W Restauracji Jakubus goście znajdą również akcenty orientalne i te charakterystyczne dla kuchni fusion. Na życzenie możliwość dopasowania menu do diet wegetariańskich, wegańskich i bezglutenowych. Składniki, z których kucharze gotują, często zmieniają się wraz z porą roku. Menu jest modyfikowane, by czerpać jak najwięcej z konkretnych produktów. 
Na wieczornego drinka zaś polecamy wybrać się do Sali Bilardowej, Palarni Cygar lub Piano Bar. Mamy nadzieję, że choć trochę przybliżyliśmy Wam ofertę Hotelu Jakubus. Mamy nadzieję, że i Wam spodoba się to miejsce - bez względu na rodzaj planowanego pobytu. Tu naprawdę można uciec od miejskiego zgiełku i odpocząć na łonie natury. Polecamy!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij