Odnowienie na wiosnę, czyli jak zadbać o dobre samopoczucie pracowników?

Odnowienie na wiosnę, czyli jak zadbać o dobre samopoczucie pracowników?

Każdy rodzaj spotkania wymaga skupienia i często bardzo intensywnego wysiłku umysłowego. Uczestnicy szkoleń muszą poświęcić wiele czasu, aby przyswoić nową wiedzę. Występujący prelegenci zaś całymi godzinami przygotowują materiał, który będzie zarówno ciekawy, jak i łatwy w zrozumieniu. W takich przypadkach ważne jest, aby otoczenie służbowego wydarzenia było ciche i spokojne.

Idealnym rozwiązaniem jest wybór lokalizacji porośniętej bujną zielenią. Takim przykładem jest 4-gwiazdkowy Hotel Kawallo  w Słubicach. Obiekt otoczony jest terenem Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego. Z okien komfortowych pokoi rozciąga się piękny widok okolicznych lasów. Uczestnicy spotkania mogą więc cieszyć się urokliwymi pejzażami niezależnie od pory roku. Naturalne otoczenie znacząco zmniejsza podatność na stres, co jest niezwykle ważne podczas chociażby trudnych negocjacji. Las wokół Hotelu Kawallo zapewnia także świeże i czyste powietrze. Jest to miła odmiana szczególnie dla osób, które na co dzień żyją w ciągłym pośpiechu i hałasie dużych miast.


Sport i wodna rekreacja

Mówi się, że w zdrowym ciele, zdrowy duch. Zdecydowanie jest to prawdą. Lekarze zaznaczają, że osoby, które posiadają siedzącą pracę, powinny uprawiać sport. Często nawet drobna aktywność ma wielkie znaczenie dla naszego zdrowia. Ośrodki konferencyjne, które zdają sobie z tego sprawę, budują odpowiednie zaplecze sportowe. Hotel Konwallo oddaje do dyspozycji gości wielofunkcyjne, duże boisko. Organizowanie zawodów w koszykówkę, siatkówkę czy piłkę nożną dla pracowników jest ciekawym pomysłem na firmowy event. Urozmaici to także długie konferencje.

Czasem bywa tak, że w naszych planach pojawiają się pewne komplikacje. Sport jest świetnym rozwiązaniem, aby rozładować skumulowaną w takich sytuacjach frustrację. Warto także wspomnieć o jeszcze jednym pozytywnym aspekcie rozgrywek. Gdy do gry stają zarówno pracownicy niższego szczebla, jak i ich koordynatorzy, zwiększa się poczucie jedności w firmie. Wprowadzając zasadę fair play na boisko, możemy stosować ją także w pracy.


Obecnie Hotel Kawallo poszerza swoją ofertę o nową strefę basenową. Woda posiada dobroczynny wpływ na organizm człowieka. Rozluźnia mięśnie, więc świetnie sprawdza się w formie rehabilitacji. Goście będą mogli dbać o swoją kondycję oraz sylwetkę, korzystając z najwyższego standardu wyposażenia i obsługi.

Dla osób, które wolą indywidualne ćwiczenia, hotel oferuje także zewnętrzną siłownię wyposażoną w profesjonalny sprzęt. Otoczenie hotelu stwarza doskonałe warunki do aktywności na świeżym powietrzu. Kreatywnym pomysłem jest więc połączenie obu atutów obiektu, czyli zaplecza sportowego oraz leśnego otoczenia. Można zorganizować wycieczkę rowerową dla pracowników. W okolicy znajduje się wiele ciekawych miejsc, aby je zobaczyć wcale nie trzeba zawodowo uprawiać kolarstwa. 


Zabiegi SPA

Obecnie za pielęgnacją ciała są nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Zabiegi SPA posiadają różnorodne formy, a niemal każda z nich znajduje swoich miłośników. Hotel Kawallo zachęca, aby uczestnicy konferencji skorzystali z usług Strefy Wellness, ponieważ pozwala to czuć się i wyglądać dobrze. Nasza postawa, dłonie i skóra są swego rodzaju wizytówką. Radosna, wypoczęta twarz jest dużo bardziej wiarygodna, dlatego warto o nią odpowiednio dbać. 

Prowadzone w hotelu zabiegi sprawiają, że relaksuje się nie tylko nasze ciało, ale i dusza. Możemy poczuć się jak nowo narodzeni i podejść do obecnych problemów z nową siłą. Tężnie solankowe dostarczają wielu niezbędnych mikroelementów, takich jak: jod, brom, wapń, magnez, potas, żelazo i sód. Składniki te pomagają odzyskać równowagę organizmowi oraz skutecznie walczyć z wieloma chorobami. Natomiast seans w łaźni rzymskiej oczyszcza skórę, zmniejsza bóle reumatyczne oraz dolegliwości związane z drogami oddechowymi. Osoby, które korzystają z tego typu zabiegów nie czują rutyny związanej ze swoją pracą i posiadają więcej optymizmu, gdy pojawiają się jakieś trudności. 


Wielką zaletą Hotelu Kawallo w Słubicach jest bogaty wachlarz zabiegów na twarz i ciało. Należą do nich terapie organiczne, uwieszające, nieuzupełniające oraz specjalistyczne. Pracownicy posiadają fachową wiedzę i doświadczenie, dlatego można spokojnie oddać się w ich cudotwórcze ręce. W ofercie znajdują się także masaże oraz zabiegi orientalne.

Człowiek tak jak zwierzęta, czasem musi obudzić się z zimowego snu. Bardzo pomagają w tym zajęcia sportowe, rekreacyjne i upiększające. Oferując tego typu atrakcje swoim pracownikom znacząco poprawi się ich samopoczucie, a w efekcie wzrośnie zadowolenie z życia i pracy.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz